FavoriteLoadingAdd to favorites

10 +18 Türkçe indir

1404
10

10 tek part film indir mobil,

1979 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Blake Edwards Başrol Oyunculuğunu Bo Derek üstlendiği Romantik Türünde 10 filmini indir Sayı Sayabilen Yetişkinler İçin Baştan Çıkarıcı ve Zevkli Komedi..
Blake Edwards’ın “10”u, toplumsal kurallar, manevi değerler ve orta yaş krizi ile ilgili muzır bir komedi…
Her türlü ruh halini içinde barındıran “10” bazen seksi, bazen düşündürücü, bazen ise abartılı ama her zaman hedefte. Hedef 42 yaşında, her şeye sahip, ve düğünü sırasında gözüne ilişen güzel bir kadın (Bo Derek) için her şeyi bir kenara atabilecek besteci George Webber (Dudley Moore).
Moore “10” ile, izleyicilerin favorisi haline geldi ve çok tutulan komedi filmleri serisine başladı (Arthur, Micki and Maude). George’un sabırlı kız arkadaşını canlandıran Julie Andrews, uzun bir aradan sonra bu filmle sinemaya döndü ve üç yıl sonra ateşi ve yaratıcılığı ile başka bir Blake Edwards filmi “Victor/Victoria” da rol aldı. Birçok kişiye göre “10”un en ateşli ve kalıcı yıldızı Derek’tir ve bu film onu 80’lerin ilk büyük seks starlığına yükseltmiştir.
“10” da kesin olan bir diğer şey de “Breakfast at Tiffany’s”, “Days of Wind and Roses” ve 7 başarılı “Pembe Panter”in yönetmeni olan Blake Edward’ın, en zengin ve herkes tarafından bilinen eserlerinden birini yarattığıdır…10 yapımını beklemeden indir…

10 full hd film indir mobil,

10 Turbobit indir

http://turbobit.net/tdp2ckdg432x.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir