FavoriteLoadingAdd to favorites

8 Saniye Orijinal indir

2471
8 Saniye

8 Saniye tek part film indir mp4,

8 Saniye türk filmi sansürsüz orjinal brrip + 1080p + m720p + m1080p indir link eklendi 15 şubat 2016, 8 Saniye filmini tek link indir Esra, birbirine paralel iki yaşam sürmektedir. Dünyasal yaşamı, yeniden birleşmiş bir kent olan Berlin’de yaşayan bir Türk olarak son derece neşeli ve capcanlıdır. Esra ailesine çok düşkündür ancak ilişkilerinde kendisini bir kafeste gibi hissetmektedir ve işinden memnun değildir. Kendisine dayatılan kurallarla çatışma yaşamakta ve devamlı bir şeylerin eksik olduğunu, yanlış olduğunu ve daha fazlasının olması gerektiğini hissetmektedir.
Hayal yaşamında ise, rüyalarında görünen ve kendisini bir bütün hissettiren adamın kim olduğunu keşfetmek için yanıp tutuşmaktadır. Rüyalarını anlamak için ne kadar çabalarsa, onlar da hayatını bir o kadar derinden etkilemektedir. Bir taraftan günlük yaşamında uyanmak için nafile bir mücadele verirken, diğe yandan rüya yaşamında bir gizemin içine doğru ilerler.
Ancak uyanık olma ve rüya görmeyi birbirinden ayırımaz ve sonunda bir gerçek gizemi herkesle paylaşır. Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği filmin senaryosu, gerçek olaylardan esinlenmiştir. Dram Türünde 8 Seconds filmini beklemeden indir…

8 Saniye Orijinal indir
8 Saniye ücretsiz film indir mp4,

8 Saniye Turbobit indir

Sansürsüz BRRip: http://turbobit.net/a4by8tkfoabj.html
Sansürlü HDRip: http://turbobit.net/mooge5dhh5fa.html
Sansürsüz 1080p: http://turbobit.net/7vfchqjlr48r.html
Sansürsüz m720p: http://turbobit.net/q6xclzziytqy.html
Sansürsüz m1080p: http://turbobit.net/6x7u1243ztz1.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar

gece yarısı

4 ay önce

çok teşekkürler

turbobit film indir | film indir | tek link film indir