LoadingAdd to favorites

91.1 Orijinal indir

778

91.1 tek link indir,

2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Mustafa Haktanir Başrol Oyunculuğunu Sevil Aki üstlendiği Komedi Türünde 91.1 filmini turbobit indir Hakan Kurtaş ve Ali Barkın’ın başrolünde olduğu filmin, yönetmeni aynı zamanda senaristliğinide yapan Mustafa Haktandır.
Alper, en yakın arkadaşı Soner ve yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Hazan ile üniversiteden arkadaştır. Alper ve Hazan’ın ilişkileri son zamanlarda epey yıpranmıştır. Aynı kentin bir başka yerinde yirmili yasların başındaki Hakan, Barkın ve Serhat gerekirse ailelerinden para çalarak bir süre için yakındaki bir tatil beldesine gitmeyi planlamaktadır. Hakan babasının arabasını, Barkın da annesinin cüzdanını çalınca artık o yolculuk hayal olmaktan çıkar.
12 yasındaki Mustafa ve arkadaşı Emre’nin derdi ise o yıllarda yayın hayatına yeni başlayan özel radyolardan birinde bir program yapmaktır. Emre’nin babası aracı olunca, kentteki özel radyolardan birine görüşmeye gitmişler ancak program için yalnızca Emre’ye olur verilmiştir. Mustafa’nın üzüntüsüne dayanamayan babası oğlu için yakın çevreye yayın yapabileceği bir verici imal etmeye karar verir.2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Mustafa Haktanir Başrol Oyunculuğunu Ali Akdal üstlendiği Komedi Türünde 91.1 filmini bedava indir…

91.1 ücretsiz indir,

91.1 Turbobit indir

http://turbobit.net/bqju96xhpyxa.html

Yorumlar