LoadingAdd to favorites

Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 2015 Türkçe indir

724
bedava-indir-hizli

The Hunger Games Mockingjay Part 2

Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 türkçe dublaj indirme linkleri yenilendi 22 aralık 2015,Beklenen yapım The Hunger Games: Mockingjay & Part 2 türkçe indirme linki eklendi. Katniss Everdeen, evi 12. Bölge’nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri döner. Karşılaştığı manzara ise tam anlamıyla dehşet vericidir. Kazananların kaldıkları evler dışında her şey harabeye dönmüş, insanlar artık yeraltında yaşamaya başlamış ve hükümetin ölümcül politikasının karşısında hayatta kalmak için mücadele etmeye başlamışlardır. Nükleer silahların dahi söz konusu olduğu bu atmosferde, Katniss gerçekten de protesto hareketinin yüzü olmaya başlar ve bu sorumluluğu bir türlü kabullenemez. Yükselen bu isyan dalgasının içerisinde yer alamamasının nedenlerinden en önemlisi de Peeta’nın hayatının tehlikede olmasıdır.
Büyük bir ilgiyle karşılanan Susan Collins imzalı Açlık Oyunları serisinin üçüncü halkası olan filmin yönetmenliğini, ikinci filmi de yönetmiş olan Francis Lawrence üstlenirken; başrollerde bir kez daha Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson ikilisi yer alıyor.

Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 2 2015 Türkçe indir

KAFxlol

http://ouo.io/z4xTRu

(Yapım Sinema Çekimi Türkçe Ses ve Sinema Çekimi HD Görüntülüdür izlenebilecek kalitede orjinal sunum çıktıgında konu değiştirilicektir.)

bedava-indir-hizli
Yorumlar