LoadingAdd to favorites

Adı Aşk Bu Eziyetin Orijinal indir

486

Adı Aşk Bu Eziyetin beklemeden indir,

Yönetmenlik koltugunda Suat Oktay Senocak Başrol Oyunculuğunu Gunay Guney üstlendiği Dram Türünde Adı Aşk Bu Eziyetin filmini hızlı indir Bir akrabasının yanında camcı kalfası olarak çalışan Metin, her şeyi göze alarak Bursaspor´un hiçbir maçını kaçırmamaktadır. Eşi Esma, 2 yaşındaki oğlu Murat ve babası Hacı Ferik ile kirada yaşayan Metin´in bu durumu ve Bursaspor´a aşırı tutkusu, karısıyla sürekli tartışmasına vesile olur.
Metin´in babası yıllar önce Yugoslavya´dan Türkiye´ye göç etmiş inatçı bir Arnavut´tur. Hacı Ferik, Metin Oktay´a hayranlığından ötürü oğluna Metin adını koymuştur. Metin gençlik yıllarında başarılı bir futbolcuyken ayağı kırılıp futbolu bırakmak zorunda kalmıştır.
Geçmişte yaşanan bazı kötü anılar Metin´in hayatında derin yaralar açmıştır. Metin, arkadaşı Amigo Sinan´a çok güvenmektedir ve çok sıkı arkadaştırlar. Sinan´ın bir takım işlere bulaşması başlarını derde sokacaktır. Nereli olduğu ve ne iş yaptığı belli olamayan, modern(!) mafya görünümlü, lüks arabaya sahip Atilla´nın, Sinan´ı kandırması ve bir takım işlerde kullanmaya çalışması sorunu büyütür. Ancak beladan kurtulduklarını sandıkları bir anda, onları çok daha acı bir sürpriz beklemektedir.Adı Aşk Bu Eziyetin filmini reklamsız indir…

Adı Aşk Bu Eziyetin film indir,

Adı Aşk Bu Eziyetin Turbobit indir

http://turbobit.net/3a3e8w9lcluo.html

Yorumlar