LoadingAdd to favorites

Advanced SystemCare Pro 9 Türkçe Full indir

770

Advanced SystemCare Pro 9

Advanced SystemCare Pro 9 türkçe full sürümü crack ve kurulum dosyası eklendi… Advanced SystemCare PRO’yu kullanarak, bilgisayarınızın bakımını çok kolay bir şekilde bir kaç tıklamayla yapmanız mümkün hale geliyor. Programın sağladığı otomatik bakım araçlarının temel işlevleri spyware koruması, gizlilik koruması, performans ayarları ve sistem temizleme kapasitesi gibi pek çok alanda yer alıyor Windows 10 destekli .

Özellikle bilgisayarınızda nereden geldiğini bilmediğiniz dosyalara sahipseniz, sebebi belirlenemeyen performans düşüklükleri seziyorsanız ve uzun zamandır iyi bir bakım yapmadıysanız programı denemenizi öneririm.

KURULUM:
1.Adım: Eğer bilgisayarımızda daha önce Advanced SystemCare kurulu ise onu kaldıralım.
2.Adım: İndirmiş oldugumuz zip dosyasını bir klasöre çıkartıyoruz.
3.Adım: Klaösrün içerisinde 2 dosya mevcut 1 tanesi crack klasörü diğeride kurulum dosyası kurulum dosyasına mause ile seçip mause sağ tus yapıp yönetici olarak çalıştır diyoruz. Kurulumu yapıp 4.adıma geçiyoruz
4.Adım: Sıra geldi full sürüm yapmaya masa üstüne gelen Advanced SystemCare simgesine mause sağ tus diyerek özellikler diyoruz açılan pencerede dosya konumunu aça tıklıyoruz programın kurulu oldugu dizine ulasıyoruz en başta indirdğimiz dosya içerisindeki CRACK yazan klasörürn içindeki exe’yi mause sağ tuş kopyala diyoruz Advanced SystemCare kurulu oldugu ana dizie mause sağ tus yapıştır diyoruz size bu dosya mevcut ne yapmamı istersiniz diye bir meseaj vericek windows tamam diyerek devam ediniz Sonrasında programın masa üstündeki simgesine tıklayarak çalıştırıyoruz 300 TL değerindeki programı artık ücretsiz kullanabilirsiniz.

KURULUM NOTLARI:
1-Kurulum sırasında antivirüs programınızı kapatmanızı tavsiye ediyoruz.
2-Kurulumdan Önce Program Kurulu ise Kaldırıp CCLEANER Programı ile bilgisayarınızı temizlemenizi tavsiye ediyoruz.

Advanced SystemCare Pro 9 Türkçe Full indir

KAFxlol

http://bc.vc/ai5xs1

(Sitemizde Yayınlanan Programlar Bizzat Adminimlerimiz Tarafından Virüs Kontrolunden geçirilerek kendi bilgisayarlarına kurularak çalıştığından emin olundukdan sonra Eklenmekdedir. Gönül Rahatlığı ile indirip kurabilirsiniz.)


Advanced SystemCare Pro 9 Türkçe Full indir indir
Yorumlar