FavoriteLoadingAdd to favorites

Akdeniz Türkçe indir

321
Akdeniz

Mediterraneo tek link film dvdrip indir,

Yönetmenlik koltugunda Gabriele Salvatores Başrol Oyunculuğunu Diego Abatantuono üstlendiği Komedi Türünde Akdeniz filmini bedava indir 2. Dünya Savaşı sırasında bir avuç İtalyan askeri Ege Denizi’nde ufak bir adaya gönderilir. Amaç hem adayı işgal altında tutmak hem de olabilecek saldırılardan korumaktır.

Neyle karşılaşacaklarını bilmeyen İtalyanlar adaya büyük korku içinde inerler fakat sahilden bakıldığında ada ıssız gibi görünmektedir. Önceleri duruma şaşıran İtalyanlar daha sonra adanın keyfini çıkarmaya başlarlar. Gelenlerin düşmanca yaklaşımlar içinde bulunmadığını anlayan ve sığınıklarda saklanan Yunanlar ise yavaş yavaş ortaya çıkarlar ve hayat sanki bir savaş yaşanmıyormuşçasına devam etmeye başlar.

Farklı milletlerden bu insanlar birbirleriyle öyle çabuk anlaşır ki İtalyanlar asker olduklarını bile unuturlar. Hayatı başka insanların gözlerinden görmeye başlayınca da dostluk, aşk, düşmanlık, sevgi gibi temel kavramlar üzerine yeni tecrübeler kazanmaya başlarlar. Aslında bu savaş ne güzeldir öyle değil mi?

İtalyan yönetmen Gabriele Salvatores’e En İyi Yabancı Film Oscarını kazandıran başarılı bir politik komedi Akdeniz.Mediterraneo yapımını hızlı indir…

Mediterraneo turbobit indir,

Akdeniz Turbobit indir

http://turbobit.net/jqje2krsc5op.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir