FavoriteLoadingAdd to favorites

Ali Baba ve 7 Cüceler Orijinal indir

1662
Ali Baba ve 7 Cüceler

Ali Baba ve 7 Cüceler bedava tek link film indir,

Aksiyon Türünde Ali Baba ve 7 Cüceler filmini turbobit indir Başarısız geçen iş hayatlarının yapacakları yurt dışı seyahatinde değişeceğini düşünen Şenay ve İlber, katıldıkları bahçecilik fuarında yanlış kişilerle karşılaşıp beklemedikleri bir olayın tam ortasına düşerler. Zengin olma hayalini bir başka bahara bırakan Şenay ve İlber, dünyayı tehdit eden bir güç ile karşı karşıya olduklarını kısa zamanda anlayarak, hem kendilerini hem de tüm insanlığı bu beladan kurtarmanın yollarını aramaya başlar.
Şenay Cüccaciye’nin ortakları Şenay ve İlber, bahçe cüceleri satmaktadır. Yeniliğe ve gelişmeye açık şirketleri yeteri kadar ilgi görmeyince,Sofya’da yapılacak bir fuara katılmaya karar verirler. Bu fuar da işlerini büyütecek yeni insanlarla tanışarak şirketlerini geliştirmeyi planlamaktadırlar. Fuar’da planları istedikleri gibi gitmez, yanlış zamanda yanlış yerde olmanın bedelini başlarını kısa sürede belaya sokarak öderler. Oldukça karmaşık bir ağın içine, iyilerle kötülerin savaşının tam ortasına düşmülerdir.
Zengin işadamı Mançov’un kirli işlerini öğrenmek onlar için iyi olmayacaktır. Tehlikeli ve acımasız bir düşman kazanmayı başaran ikili, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur. Karşılaştıkları zorlukları kendi yöntemleri ile çözmeye çalışırken en yakın yardımcıları, hızla Şenay’ın kalbini kazanan güzel Rus kızı Veronika ve eski Rus askeri Memedov olacaktır. İnsanlığı tehdit eden kötü bir adamı adalete teslim etmek o kadar kolay değildir. Şenay ve İlber için hayat artık eskisi gibi olmayacaktır. Artık para kazanmaya çalışan birer esnaf değil, insanlığın kurtuluşu için mücadele eden birer kahraman olma yolundadırlar. Komedi Türünde Ali Baba ve 7 Cüceler filmini indir…

Ali Baba ve 7 Cüceler Orijinal indir
Ali Baba ve 7 Cüceler hd full film indir tek link,
Ali.Baba.ve.7.Cuceler.2015.1080p.DVD.x264_preview

Ali Baba ve 7 Cüceler Turbobit indir

Reklamsız V2 DvDRip: http://turbobit.net/s8cd9a2qzs9u.html
Sansürsüz 480p: http://turbobit.net/k55xsf5ik7cb.html
Sansürsüz 720P: http://turbobit.net/7eg4sa0jxfcw.html
Sansürsüz 1080p: http://turbobit.net/f8fx39ui9xir.html

Reklamlı DvDRip: http://turbobit.net/nt1kvztwacqi.html

(V2 ve 720p versiyonlarda Yabancı dil konuşulan bölümlerde türkçe altyazı eklenmiştir.)

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar

MEHMET HASAN

8 ay önce

HOCAM FİLMİN İÇİNDE ****** DİYE BAĞIRIYOR BAĞIRMAYNINDAN YOK MU YADA BUNU NASIL KAYBEDERİZ

    admin

    8 ay önce

    Evet biliyoruz filmde sesli reklam var ama 3 saniyelik bu olayı kimseyi rahatsız edeceğini zannetmiyorum bu kadar takılmayın bunlara.

semih öztırak

7 ay önce

çok güzel bir film dir

turbobit film indir | film indir | tek link film indir