LoadingAdd to favorites

Alkarısı: Cinnet Orijinal indir

692
Alkarısı: Cinnet

Alkarısı: Cinnet full indir,

2015 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Muzaffer Gülçek Başrol Oyunculuğunu Sanem Isler üstlendiği Gerilim Türünde Alkarısı: Cinnet filmini bedava indir Korku ve gerilim türündeki Alkarası filmi adını yerleşik bir Anadolu efsanesinden alıyor. Genellikle lohusa kadınlara ve atlara musallat olduğu rivayet edilen ve anlatılarda uzun saçlı, çirkin bir kadın olarak tasvir edilen bir cinden esinlenen film, sezonun iddialı korku filmlerinden biri olmayı hedefliyor.
7 aylık hamile olan dilara Dilara, doğum izni alarak işten ayrılır ve bu süreci de evde geçirerek dinleneceği istirahat dönemine girer. Fakat gen kadın eve çekildiğinden beri peşini bırakmayan kabuslar ona hamileliği zehir etmeye başlar. Dilara başına musallat olan bu kabusların altında en yakın arkadaşının, kaynanasının hatta zamansız gelen çocuğun eşi üzerinde yaptığı baskı yüzünden eşinin oyunlarını ararmaya başlar.
Yönetmenliğini Muzaffer Gülçek’in üstlendiği filmin senaryosunda ise Alper Kıvılcım’ın imzası bulunuyor.Korku Türünde Alkarısı: Cinnet filmini ücretsiz indir…

Alkarısı: Cinnet tek link indir,

Alkarısı: Cinnet Turbobit indir

WEB-DL: http://turbobit.net/p4b52su1gtda.html
m720p: http://turbobit.net/qxkrb27nzz0z.html


Alkarısı: Cinnet Orijinal indir indir
Yorumlar