LoadingAdd to favorites

Almost Human 1.Sezon Türkçe indir

869

Almost Human 1.Sezon Türkçe indir,

Seyircilerden 8.1 puan alan 2013 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Sam Hill Başrol Oyunculuğunu Minka Kelly üstlendiği Aksiyon Türünde Almost Human 1.Sezon Türkçe tek part indir Almost Human, 17 Kasım 2013’te Fox kanalında prömiyerini yapan bir Amerikan bilim kurgu / suç dizisidir. Dizi JH Wyman tarafından, Bad Robot Productions ve Warner Bros Televizyonu için hazırlandı. Wyman, Bryan Burk ve JJ Abrams sorumlu yapımcılardır. 2048 yılında, bilim ve teknolojinin kontrol edilemeyen evrimi, suç oranlarında 400% gibi şaşırtıcı derecede bir artışa neden oldu. Bununla mücadele etmek için, çaresiz polis gücü, yeni bir politikayı hayata geçirdi: her insan bir polis memurudur ve gerçeğe yakın muharebe modeli android robotlarla ile eşleştirilmiştir.
John Kennex isimli (Karl Urban), sorunlu dedektifin, bu ortaklıktan nefret etmesi için bir nedeni vardır. Yaklaşık iki yıl önce, Kennex ve ekibi Insyndicate olarak bilinen bir çete sığınağına baskın yapmıştır. Fakat pusuya düşmüşlerdir. Kennex bu çatışmada ağır yaralanır ve ortağını her pahasına kurtarmaya çalışır ama yanlarındaki android memurlar, hayatta kalma şanslarının düşük olması nedeniyle ikisini de terk eder. Daha sonra ortağının ölmesine ve kendisinin de ayağının kopmasına neden olan bir patlama gerçekleşir.
17 aylık komadan uyandıktan sonra, Kennex ayağına takılan bir sibernetik protez bacak ve hafızasındaki büyük boşluklarla uğraşmak zorunda kalır. Ayrıca kız arkadaşının kendisini terk etmesiyle yüzleşmektedir. Kennex sonra Yüzbaşı Sandra Maldonado tarafından göreve geri çağrılır ve bir MX-43 androidi ile ortak olur. Fakat bu ortak tam bir baş belası olduğu için onun yerine kendisine eski DRN modeli bir android atanır. Dizi, Metacritic’de pilot bölümü için yapılan 29 eleştirmenin yorumuna göre % 61 ortalama derece aldı.Yönetmenlik koltugunda Sam Hill Başrol Oyunculuğunu Minka Kelly üstlendiği Dram Türünde Almost Human 1.Sezon Türkçe tek part indir…

Almost Human 1.Sezon Türkçe beklemeden indir,

Almost Human 1.Sezon Türkçe Turbobit indir

Almost.Human.S01B01.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B02.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B03.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B04.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B05.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B06.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B07.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B08.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B09.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B10.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B11.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B12.HDRip.XviD.DUAL.avi
Almost.Human.S01B13.HDRip.XviD.DUAL.avi

Yorumlar