FavoriteLoadingAdd to favorites

Alois Nebel Türkçe indir

222
Alois Nebel

Alois Nebel reklamsız indir,

Alois Nebel filmini dvdrip indir Yıl 1989, yer Çekoslavakya. Rus işgali zamanları. İnsanlar Rus zulümünden ötürü birer birer Avrupa başta olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerine kaçmış, kalanlar ise baskıcı kukla rejimin eziyetlerine göğüs germiş, öldürülmüş, hapise veya akıl hastanelerine tıkılmış.
Hikayemiz de tam bu zamanda geçiyor; onlarca yıl süren Sovyet işgalinin son bulduğu günlerde. Rus askerlerinin çekilmesiyle büyük bir otorite boşluğu oluştuğu, suç oranı Çekoslavak tarihinin en yüksek değerlerine ulaştığı günlerde. Yine de halkın içinde bir umut, bir mutluluk ve özgürlük sarhoşluğu. Kahramanımız Alois hariç. O, kendi hüzünlü geçmişinden gelip zihnini saran sis bulutunun içinde, adeta geçmişte yaşayan biri. Hikayemizin kahramanı dedik evet ama o son derece sıradan biri aslında. Hikayemiz de oldukça sıradan, aslına bakarsanız.
İşte; Alois Nebel’in gözünden Çekoslavakya’nın Polonya sınırına yakın küçük bir kasabasında yaşanan olaylar ve Alois’in hayatından bir kesit. Zamanın Çekoslavakya’sından bir kesit aslına bakarsanız.Alois Nebel filmini reklamsız indir…

Alois Nebel hd indir,

Alois Nebel Turbobit indir

http://turbobit.net/gww4bjgn8ycz.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir