FavoriteLoadingAdd to favorites

American Horror Story 3 Sezon Türkçe indir

234
American Horror Story 3 Sezon Türkçe

American Horror Story 3 Sezon Türkçe ücretsiz indir,

2011 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Bradley Buecker Başrol Oyunculuğunu Evan Peters üstlendiği Dram Türünde American Horror Story 3 Sezon Türkçe tek part indir Harmonlar ilk bakışta mükemmel bir Amerikan ailesi gibi görünse de görünüm yanıltıcı olabilir… Eskiden bir çellist Vivien, kısa bir süre önce yaptığı düşük ve ardından eşinin ihaneti sonrasında ciddi bir ruhsal çöküntü içerisindedir. Bir psikiyatrist olan Ben, aslında sevgi dolu bir baba ve eş olsa da Vivien düşük yaptıktan sonra ondan tamamen uzaklaşınca, kaldığı boşlukta onu aldatmaktan kaçamamıştır. Vivien ve Ben’in genç kızları Violet ise babasının yalancı, annesinin de zayıf olduğunu düşünen bir lise öğrencisidir.
Harmonlar tüm yaşananlardan sonra geçmişi ve kötü hatıraları geride bırakarak yeni bir başlangıç yapmak için Boston’dan Los Angeles’a taşınmaya karar verirler. Yeni evleri 1920’lerden kalma görkemli bir malikanedir. Başlangıçta gerçek olamayacak kadar iyi görünen bu evin aslında uğursuz bir geçmişi vardır. Evin gerçeğini öğrenseler de bu onları oraya taşınmaktan vazgeçirmez.
Son dönemin en hit korku serisi American Horror Story‘nin 3. sezonunun başlığı g Coven (Cadılar Meclisi) olarak belirlendi. Bildiğiniz üzere ilk sezonun başlığı olarak Murder House (Cinayet Evi); ikinci sezonun başlığı olarak ise Asylum (Akıl Hastanesi) seçilmişti. Bu başlıklar şunun için çok önemli: O sezonun hangi korku ögesi ile alakalı olduğunu ortaya koyuyor.Seyircilerden 8.3 puan alan 2011 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Bradley Buecker Başrol Oyunculuğunu Evan Peters üstlendiği Dram Türünde American Horror Story 3 Sezon Türkçe turbobit indir…

American Horror Story tek parça dizi indir,

American Horror Story 3 Sezon Türkçe Turbobit indir

American.Horror.Story.S03.B01.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03.B02.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B03.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B04.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B05.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B06.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B07.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B08.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B09.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B10.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B11.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B12.TR.BRRip.XviD.avi
American.Horror.Story.S03B13.TR.BRRip.XviD.avi

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir