FavoriteLoadingAdd to favorites

American Horror Story 5.Sezon indir download

1416
American Horror Story

American Horror Story

American Horror Story 5.Sezon silinen linkleri 01 kasım 2015 tamir edildi…American Horror Story 5.Sezon 1-2-3-4.bölüm hdtv 28 ekim 2015 eklendi…Harmonlar ilk bakışta mükemmel bir Amerikan ailesi gibi görünse de görünüm yanıltıcı olabilir… Eskiden bir çellist Vivien, kısa bir süre önce yaptığı düşük ve ardından eşinin ihaneti sonrasında ciddi bir ruhsal çöküntü içerisindedir. Bir psikiyatrist olan Ben, aslında sevgi dolu bir baba ve eş olsa da Vivien düşük yaptıktan sonra ondan tamamen uzaklaşınca, kaldığı boşlukta onu aldatmaktan kaçamamıştır. Vivien ve Ben’in genç kızları Violet ise babasının yalancı, annesinin de zayıf olduğunu düşünen bir lise öğrencisidir.

Harmonlar tüm yaşananlardan sonra geçmişi ve kötü hatıraları geride bırakarak yeni bir başlangıç yapmak için Boston’dan Los Angeles’a taşınmaya karar verirler. Yeni evleri 1920’lerden kalma görkemli bir malikanedir. Başlangıçta gerçek olamayacak kadar iyi görünen bu evin aslında uğursuz bir geçmişi vardır. Evin gerçeğini öğrenseler de bu onları oraya taşınmaktan vazgeçirmez.

Son dönemin en hit korku serisi American Horror Story‘nin 3. sezonunun başlığı g Coven (Cadılar Meclisi) olarak belirlendi. Bildiğiniz üzere ilk sezonun başlığı olarak Murder House (Cinayet Evi); ikinci sezonun başlığı olarak ise Asylum (Akıl Hastanesi) seçilmişti. Bu başlıklar şunun için çok önemli: O sezonun hangi korku ögesi ile alakalı olduğunu ortaya koyuyor.

American Horror Story 5.Sezon indir download

KAFxlol

01.Bölüm: http://turbobit.net/0qwsuxiphopg.html
02.Bölüm: http://turbobit.net/dtxpk6lv6awz.html
03.Bölüm: http://turbobit.net/vjc3bhbww13e.html
04.Bölüm: http://turbobit.net/pk0gcby604iy.html
Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/1844624/american-horror-story.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir