LoadingAdd to favorites

Annemle Geçen Yaz Türkçe indir

765

Annemle Geçen Yaz bedava indir,

Yönetmenlik koltugunda Anna Muylaert Başrol Oyunculuğunu Regina Casé yaptığı Dram Türünde Annemle Geçen Yaz filmini full indir Brezilya sinemasının ödüle doymayan yönetmeni Anna Muylaert’tan aile, iktidar ve sevgiye dair mizahla harmanlanmış dokunaklı bir film.
Val, işini ciddiye alan, yıllardır aynı aile için çalışan yatılı bir hizmetçidir. Mütevazi tavırlarıyla, bebekliğinden beri çocuklarına bakıcılık yaptığı Sao Paulo’lu zengin işverenlerine her gün tüm çalışkanlığı ve sadakati ile hizmet eder.
Bu şık evde her şeyin yeri, yolu, yordamı bellidir; ta ki Val’in hırslı ve akıllı kızı Jessica, üniversite giriş sınavına girmek için Sao Paulo’ya gelene dek… Jessica’nın genç oluşu, kendinden aşırı emin halleri, ev sakinlerinin huzurunu kaçıracak ve evdeki hassas dengeleri alt-üst edecektir. Val ise sadakatinin sınırlarına ve feda edebileceklerinin neler olduğuna karar vermelidir. Brezilya’nın Oscar adayı olan Annemle Geçen Yaz, aile ve sınıf meselelerini yeni, çağdaş ve tempolu bir tarzda ele alıyor.Başrol Oyunculuğunu Camila Márdila üstlendiği Dram Türünde Que Horas Ela Volta? filmini ücretsiz indir…

Annemle Geçen Yaz film indir,

Annemle Geçen Yaz Turbobit indir

http://turbobit.net/ozpt2980mbla.html

Yorumlar