FavoriteLoadingAdd to favorites

Annemle Geçen Yaz Türkçe indir

182
Annemle Geçen Yaz

Que Horas Ela Volta? bedava indir,

Başrol Oyunculuğunu Lourenço Mutarelli yaptigi Dram Türünde Annemle Geçen Yaz filmini hızlı indir Brezilya sinemasının ödüle doymayan yönetmeni Anna Muylaert’tan aile, iktidar ve sevgiye dair mizahla harmanlanmış dokunaklı bir film.
Val, işini ciddiye alan, yıllardır aynı aile için çalışan yatılı bir hizmetçidir. Mütevazi tavırlarıyla, bebekliğinden beri çocuklarına bakıcılık yaptığı Sao Paulo’lu zengin işverenlerine her gün tüm çalışkanlığı ve sadakati ile hizmet eder.
Bu şık evde her şeyin yeri, yolu, yordamı bellidir; ta ki Val’in hırslı ve akıllı kızı Jessica, üniversite giriş sınavına girmek için Sao Paulo’ya gelene dek… Jessica’nın genç oluşu, kendinden aşırı emin halleri, ev sakinlerinin huzurunu kaçıracak ve evdeki hassas dengeleri alt-üst edecektir. Val ise sadakatinin sınırlarına ve feda edebileceklerinin neler olduğuna karar vermelidir. Brezilya’nın Oscar adayı olan Annemle Geçen Yaz, aile ve sınıf meselelerini yeni, çağdaş ve tempolu bir tarzda ele alıyor.Başrol Oyunculuğunu Michel Joelsas yaptigi Dram Türünde Que Horas Ela Volta? filmini hd indir…

Annemle Geçen Yaz full indir,

Annemle Geçen Yaz Turbobit indir

http://turbobit.net/ozpt2980mbla.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir