LoadingAdd to favorites

AROG Orijinal indir

4453
AROG

AROG hızlı indir,

Cem YILMAZ Filmi AROG tek part indir. Halı satıcısı Arif (Cem Yılmaz), kahramanlıklarıyla G.O.R.A. gezegeninde yalnızca dost edinmekle kalmaz, bol bol düşman da edinir. Yaptıkları yüzünden düşmanlarının gazabını hissetme zamani gelmiştir: Komutan Logar Arif’i bir zaman makinesiyle 1 Milyon yıl geriye, taş devrine ışınlar.
Burada Arif kendine olan sonsuz güveni sayesinde halkın arasına karışır. Elbette mağara adamları için bu karşılaşmanın etkisi büyük olur ve yaşamlarında açık büfe, fıskiye gibi yeniliklerle medeniyetle biraz erken tanışırlar.
Arif taş devrinde çabuk arkadaş edinse de, tek isteği bir an önce şimdiki zamana, hamile karısı Ceku’nun (Özge Özberk) yanına dönmektir. Bunun için, bir zaman makinası yapmak üzere baş döndürücü hızda bir teknolojik ilerlemeden başka bir şeye ihtiyacı yoktur. Artık tek amacı ilkel çağdaşlarını çağlar arasında bir bir atlatarak, en kısa sürede bugünün hatta yarının teknolojisine getirmektir.
Arif’in hızlandırılmış evrim süreci, gelişme konusunda farklı fikirleri olan bazı taş devri insanını kızdırmaya başlar.tek link AROG orjinal indir…

AROG tek part indir,

AROG Turbobit indir

Orjinal DvDRip: http://turbobit.net/vcf5fzgo6w5w.html
Sansürsüz 480p: http://turbobit.net/inmlnufb3qfg.html
Sansürsüz 720p: http://turbobit.net/scq79lse5tj1.html
Sansürsüz 1080p: https://turbobit.net/f86civdzjjuv.html


AROG Orijinal indir indir
Yorumlar