FavoriteLoadingAdd to favorites

Arrow 4.Sezon indir download

400
Arrow

Arrow

Arrow 4.Sezon 1-2-3-4 bölüm türkçe altyazı hd tv eklendi…Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus’un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City’e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver’ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.

Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.

Ancak Arrow’un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Dedektif Quentin Lance’in en büyük dileği (Oliver’ın eski kız arkadaşı Laurel’in babası) Arrow’u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver’ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır… Oliver’ın annesi Moira’nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur…

Arrow 4.Sezon indir download

KAFxlol

01.Bölüm: http://turbobit.net/cq83gr5bt2v0.html
02.Bölüm: http://turbobit.net/oo9178yw3nzr.html
03.Bölüm: http://turbobit.net/8o9billo2nja.html
04.Bölüm: http://turbobit.net/l7ppcll1jkk3.html
Altyazı: http://altyazi.org/sub/m/35385/Arrow.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir