FavoriteLoadingAdd to favorites

Babam İçin Türkçe indir

288
Babam İçin

In the Name of the Father tek part film izle,

1993 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Jim Sheridan Başrol Oyunculuğunu Emma Thompson üstlendiği Dram Türünde Babam İçin filmini indir izle Basit kaygıları olan saf İrlandalı genç Gerry Conlon, 70’li yıllarda Londra’ya gelir. Kendini hayatın akışına kaptıran delikanlı burada bir işgal evinde serbest bir hayat yaşayan gençlerle birlikte zaman geçirmeye başlar. Bir polis baskınında hiç ilgisi olmadığı 1974 Gyildford bombalamasından sorumlu tutularak tutuklanır.
O dönemin İngiltere’sinde şimdikinden çok farklı olarak, terörle mücadele adına insan haklarının hiçe sayıldığı uygulamalar olmaktadır. Yoğun fiziksel ve manevi işkencelerin baskısı altındaki Gerry’nin ömrünün sonbaharındaki masum babası da, suç ortağı olarak hapse atılır. Kadın bir avukatın yıllar süren çabalarının da yardımıyla, Gerry maruz kaldığı adaletsizliğe direnmeye başlar.
Dünyanın bir çok ülkesinde benzer şeylerin yaşanıyor olmasının politik gücü, Jim Sheridan’ın bu filmine 7 Oscar verilmesinde ne kadar etkili oldu bilemeyiz ama; Daniel Day-Lewis ve Emma Thompson gibi iki güçlü oyuncu yan yana geldiklerindeki etki azımsanamaz.1993 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Jim Sheridan Başrol Oyunculuğunu Alison Crosbie üstlendiği Dram Türünde In the Name of the Father filmini hd full indir…

Babam İçin full film indir dvdrip,

Babam İçin Turbobit indir

http://turbobit.net/98o44n0q13bu.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir