FavoriteLoadingAdd to favorites

Babamın Sesi Orijinal indir

441
Babamın Sesi

Babamın Sesi tek link film indir turbobit,

Babamın Sesi bozulan link yenilendi 06 Şubat 2016, Babamın Sesi link yenileme yapıldı 05 Şubat 2016, Seyircilerden 6.5 puan alan 2012 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Orhan Eskikoy Başrol Oyunculuğunu Zeynel Dogan üstlendiği Aile Türünde Babamın Sesi filmini full indir Bu kurmaca belgesel filmde, mektup gibi gönderilen ses kayıtlarının izini sürerek Maraş Katliamı’ndan etkilenen bir ailenin hikayesini anlatılıyor. Film Diyarbakır ve Elbistan’da çekildi.
Basê Elbistan’da yalnız başına yaşar. Hayatındaki tek beklentisi büyük oğlu Hasan’ın evine dönüp herkes gibi bir hayat kurmasıdır. Eve gelen sessiz telefonların Hasan’dan geldiğine inanmaktadır. Aynı günlerde Diyarbakır’da yaşayan küçük oğlu Mehmet baba olacağının haberini alır. Yeni bir eve taşınır. Eşyaların arasında babasına gönderilmek üzere kaydedilmiş annesinin ve kendi çocukluk sesinin olduğu bir kaset bulur. Mehmet babasının kaydettiği kasetleri bulmak ve annesini Diyarbakır’da yaşamaya ikna etmek için Elbistan’a gider.
Mehmet annesini Hasan’dan başka bir şey düşünmez halde bulduğunda yavaş yavaş onun dünyasına girmeye başlar. Base’nin yapmayı istediği tamiratları; bahçe işlerini yapar. Bir yandan da babasının gönderdiği kasetleri arar. Ancak Basê, geriye kalan kaset olmadığını söyleyerek Mehmet’i kasetlerin varlığından uzaklaştırmak istese de bunu başaramaz.
Mehmet kasetleri ararken ailesiyle ilgili bilmediklerini öğrenmeye başlayacaktır.Seyircilerden 6.5 puan alan 2012 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Orhan Eskikoy Başrol Oyunculuğunu Zeynel Dogan üstlendiği Aile Türünde Babamın Sesi filmini turbobit indir…

Babamın Sesi hd full indir,

Babamın Sesi Turbobit indir

http://bc.vc/BQSZLB

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir