LoadingAdd to favorites

Babamın Sesi Orijinal indir

302
Babamın Sesi

Babamın Sesi turbobit indir,

Babamın Sesi filmini full indir Bu kurmaca belgesel filmde, mektup gibi gönderilen ses kayıtlarının izini sürerek Maraş Katliamı’ndan etkilenen bir ailenin hikayesini anlatılıyor. Film Diyarbakır ve Elbistan’da çekildi.
Basê Elbistan’da yalnız başına yaşar. Hayatındaki tek beklentisi büyük oğlu Hasan’ın evine dönüp herkes gibi bir hayat kurmasıdır. Eve gelen sessiz telefonların Hasan’dan geldiğine inanmaktadır. Aynı günlerde Diyarbakır’da yaşayan küçük oğlu Mehmet baba olacağının haberini alır. Yeni bir eve taşınır. Eşyaların arasında babasına gönderilmek üzere kaydedilmiş annesinin ve kendi çocukluk sesinin olduğu bir kaset bulur. Mehmet babasının kaydettiği kasetleri bulmak ve annesini Diyarbakır’da yaşamaya ikna etmek için Elbistan’a gider.
Mehmet annesini Hasan’dan başka bir şey düşünmez halde bulduğunda yavaş yavaş onun dünyasına girmeye başlar. Base’nin yapmayı istediği tamiratları; bahçe işlerini yapar. Bir yandan da babasının gönderdiği kasetleri arar. Ancak Basê, geriye kalan kaset olmadığını söyleyerek Mehmet’i kasetlerin varlığından uzaklaştırmak istese de bunu başaramaz.
Mehmet kasetleri ararken ailesiyle ilgili bilmediklerini öğrenmeye başlayacaktır.Seyircilerden 6.5 puan alan 2012 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Orhan Eskiköy Başrol Oyunculuğunu Gulizar Dogan üstlendiği Aile Türünde Babamın Sesi filmini full indir…

Babamın Sesi beklemeden indir,

Babamın Sesi Turbobit indir

http://turbobit.net/1plem1qqm53i.html


Babamın Sesi Orijinal indir indir
Yorumlar