LoadingAdd to favorites

Bana Adını Sor Orijinal indir

401
Bana Adını Sor

Bana Adını Sor tek part indir,

2015 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Taner Gündöner Başrol Oyunculuğunu Özge Borak üstlendiği Dram Türünde Bana Adını Sor filmini full indir Bir tarafta ayakları yerden kesen bir aşk, diğer tarafta ise karşılıksız bir sevgi ve bu iki güçlü duygu arasında kalmış çaresiz bir adamın hikayesi.
Yetiştirme yurdunda birlikte büyüyen Yasemin (Özge Borak) ve Hakan (Engin Hepileri) hayatları boyunca hiç ayrılmamıştır. Aralarındaki bağı bu kadar kuvvetli yapansa dostluğun yanı sıra Yasemin´in Hakan´a tek taraflı hissettiği duygulardır… Hiç beklemedikleri bir anda Merve´nin (Başak Parlak) hayatlarına girmesiyle Hakan´ın da Yasemin´in de hayati değişir… Fakat Hakan´ı bekleyen ve hepsinin hayatını sonsuza kadar değiştirecek kötü bir sürpriz vardır.
Bir yanda çocukluğundan beri kalbi aynı adam için atan aşkı için her şeyi göze almaya hazır sabırlı bir aşık; diğer yanda karşısına çıkan adam için sahip olduğu her şeyden, ailesinden, zenginliğin ihtişamından vazgeçmeyi göze almış bir kadın…Dram Türünde Bana Adını Sor filmini indir…

Bana Adını Sor full film indir,

Bana Adını Sor Turbobit indir

http://turbobit.net/wpc8jiwv34ei.html


Bana Adını Sor Orijinal indir indir
Yorumlar