FavoriteLoadingAdd to favorites

Benim Annem Bir Dinazor Türkçe indir

448
Benim Annem Bir Dinazor

Dino Time film indirme,

Benim Annem Bir Dinazor yapımını hd indir Zamanda yolculuk yapan 3 çocuğun macerası. Bu üç afacan bir anda kendilerini 65 milyon yıl öncesinde bir dinazor tarafından büyütülürken bulurlar.
Ernie ve en yakın arkadaşı Max’le birlikte, Dinazor Müzesi’ndeki güvenliği atlatarak çok gizli bir fosilin sergisine girmeyi başarır. Bu sırada Julia güvenlik alarmını çalıştırınca, bir grup beceriksiz güvenlik görevlisi peşlerine takılır. Ernie’nin roketli kaykayı onları paha biçilmez değerdeki dinozor fosillerinin bulunduğu yere götürür ve orada güvenlik görevlilerine yakalanırlar.
Bu olayın üstüne dışarı çıkması yasaklanan Ernie, Max’lerin evine kaçar. Max’in dahi babasının icat ettiği yumurta şeklinde bir mekanizma geliştirmiştir. Bu mekanizma her ne kadar defalarca denenip çalışmasa da, zamanda yolculuk yapmak amacıyla geliştirilmiştir. Julia iki çocuğu yakalamak için aniden içeri daldığı sırada, peşi sıra bir kaos yaşanır ve zaman makinası çalışmaya başlar. Zaman makinasının kapıları bu üç çocuğun üzerine kapanmıştır!
Yolculuk bitip de makinanın kapıları tekrar açıldığında çocuklar kendilerini yemyeşil bir vadide, dinozorların arasında bulurlar. Aile Türünde Dino Time filmini tek parça indir…

Dino Time bedava film indir,

Benim Annem Bir Dinazor  Turbobit indir

http://turbobit.net/akydhfqzr43y.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir