FavoriteLoadingAdd to favorites

Benimsin Dizi indir

3454
benimsin

Beintehaa

Kendini beğenmişliği ve hayatı ciddiye almayan tavırları ile tanınan Zain Usman Abdullah, Hindistanlı varlıklı bir ailenin oğludur ve Londra’da okumaktadır. Ailesinden uzakta olmanın verdiği rahatlık ile zamanının büyük bir kısmını eğlenceye ayıran Zain evlilik fikrine her zaman soğuk bakmıştır. Çünkü o her zaman ağır basan bencilliği yüzünden evleneceği kişinin dünyada henüz var olmadığını düşünür.

Bir gün Londra’daki okul müdüründen Zain’in babası Usman’a bir şikayet mektubu gelir. Mektupta Zain’in nadiren okula geldiği ve geldiğinde derslerden çok kızlarla ilgilendiği yazmaktadır. Yazılanları okuyan Usman Bey oğlunu arayarak ondan derhal evine dönmesini ister.

Usman Bey, Zain’e bazı nasihatler verdikten sonra onu İngiltere’den çağırmasının asıl sebebi Bhopal’de yaşayan yeğeni Aaliya’nın düğününe giderek onun için aldığı hediyeleri teslim etmesidir. Zain bu teklifi kabul etmez çünkü o yaklaşan yeni yılı en yakın arkadaşları ile birlikte Bangkok’ta kutlamaya hazırlanmaktadır. Ancak inatçı tavrını sürdüren Usman Bey, oğlunu Bhopal’e gönderebilmek için kredi kartlarını iptal eder, banka hesaplarını kapattırır.

Bhopal’e gitmeye mecbur kalan Zain oraya vardığında Aaliya’yı tanıyabilmek için onun Facebook profiline göz atar. Zain, kuzeninin zamanla nasıl serpilip genç ve güzel bir kadın olduğunu görünce çok şaşırır. İstemeyerek yola koyulan Zain’in çıktığı bu yolculuk onun hayatını değiştirecektir.

Aaliya Zain Abdullah ise Zain’in tam tersi bir karaktere sahiptir. O ailesi ile birlikte yaşayan değerlerine bağlı, iyiliğin erdemine inanan, dinine bağlı iyi yürekli biridir. Evlilik çağına gelince Zişan adlı bir genç ile nişanlanan Aaliya, yaşanan bazı sorunlar yüzünden onu hiç görememiştir. Ailesi Aaliya ve Zişan’ın düğünü için hazırlıklar yapmaktadır.

Benimsin Dizi indir

Turbobit indir

(Yeni Bölümler Yayınlandıkça Konu Altına Eklenecek. Takipde Olunuz…)

Benimsin.BL.01.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.02.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.03.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.04.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.05.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.06.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.07.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.08.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.09.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.10.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.11.DvBRip.x264.mp4
Benimsin.BL.12.DvBRip.x264.mp4

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir