LoadingAdd to favorites

Beynelmilel Orijinal indir

1395

Beynelmilel tek link film indir turbobit,

Başrol Oyunculuğunu Umut Kurt üstlendiği Dram Türünde Beynelmilel filmini bedava indir “Mutluluk” ve “O… Çocukları”nın senaristi olan Adıyamanlı Sırrı Süreyya Önder ve “Elveda Rumeli”, “Ihlamurlar Altında”, “Gülbeyaz” gibi TV dizilerinin yapımcılığını üstlenmiş başarılı sinemacı Muharrem Gülmez’in yönetmenliğini yaptığı 2006 çıkışlı sinema filmi “Beynelmilel”, izleyicisini 1980’lere; özgürlüğün, masumiyet ve kuralların Türkiyesi’ne götürüyor.
Gülendam, sokakta çalgıcılık yapan babası ve yaşlı dedesiyle birlikte yaşayan kendi halinde bir kızdır. Mahallenin okumuş çocuğu Haydar’a aşık olan genç adamın Gülendam, siyasal bilimler okumuş olan genç adamın, olduğunu hiç çekinmeden belirttiği ‘komünist’ kimliğinden ve hazırladığı eylem girişiminden bi’haberdir.
Haydar’ın kendisinden istediği her şeyi yapmaya hazır olan iyi niyetli Gülendam, komünizmi anlatan kitaplar okumakta ve bunları, kızacağını bildiği için babasından gizlemektedir.
Öte yandan, babası Abuzer ve çalgıcı ekibi, sokaktan alınıp profesyonel eğitim sayesinde ‘modern orkestra’ya dönüştürülmek üzere biraraya toplatılır ve bir kaç gün sonra kenti ziyaret edecek olan Sıkıyönetim Konseyi için bir konser hazırlığı başlatılır.
Bütün bunlar olurken, Haydar’ın protesto planı da tam bu noktada devreye girecektir; konseyin geldiği gün pankartla eylem yapmaya hazırlanan komünistler, tamamen masum bir kızın aşkının, dolaylı yoldan bir siyasal suça dönüşmesine sebep olacaklardır.
Özgü Namal’ın başrolde yer aldığı yapımda Cezmi Baskın, Umut Kurt, Nazmi Kırık, Bahri Beyat, Meral Okay ve Oktay Kaynarca da rol alıyor.Yönetmenlik koltugunda Muharrem Gülmez Başrol Oyunculuğunu Bahri Beyat üstlendiği Dram Türünde Beynelmilel filmini dvdrip indir…

Beynelmilel tek link film,

Beynelmilel Turbobit indir

http://turbobit.net/a1ofys310oiz.html

Yorumlar