FavoriteLoadingAdd to favorites

Bir Şöförün Gizli Defteri Orijinal indir

216
Bir Şöförün Gizli Defteri

Bir Şöförün Gizli Defteri hızlı indir,

Başrol Oyunculuğunu Nurhan Nur üstlendiği Romantik Türünde Bir soförün gizli defteri filmini tek part indirLise mezunu şöför Erol komşusu mütakaid paşa kızı Çiler’i sevmektedir. Çiler gözü yükseklerde olan, muhitini hakir gören tipik bir zamane kızıdır. Çiler Erol’ün aşkını red eder, hatta cu cüretinden dolayı ona hakaret eder. Çiler babasının ölümü ile Kasımpaşada ki mütevazi evlerini satarak Şişliye ve oranın hayran olduğu, sosyetesini intisap eder.
Erol’ün Çiler’e karşı olan sevgisi samimidir. Onun bu aşırı lüks ve sosyete sevgisini zararlı görmekte onu eşiğinde olduğu bir felaketten kurtarmak istemektedir. Fakat Çiler Erol’un bu samimi hisleri ile alay eder, onu rahat bırakmasını ihtar ve hakaret eder.
Erol yedek subaya gider.
Çiler dış görünüşü yaldızlı bir muhitin bütün sathi güzellikleri arasında müstakbel felaketinden bihaber, kendisini mesut hissetmektedir. Aşırı lüks, sefahat, kumar, metres hayatı, randevu evi ve nihayet umumhane.
Erol askerliğini bitirir döner. Bursadan bir mektup alır. Çiler umumhaneden kurtarması için hakir gördüğü Erolden yardım istemektedir. Şöför Erol Paşa kızı Çileri kurtarır ve yeni bir hayat kurmaya hazırlanırlar. Fakat artık geç kalınmıştır cemiyet bu birleşmeyi kabul etmez. Çiler umumhane belalısının kurşunu ile Erolun kolları arasında ölür. Dram Türünde Bir soförün gizli defteri filmini reklamsız indir…

Bir Şöförün Gizli Defteri tek link film indir dvdrip,
Bir.Soforun.Gizli.Defteri.2.1967.HDRip.XviD_preview

Bir Şöförün Gizli Defteri Turbobit indir

Bir Şöförün Gizli Defteri 1: http://turbobit.net/t04smxennizh.html
Bir Şöförün Gizli Defteri 2: http://turbobit.net/bn167c45e18m.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir