LoadingAdd to favorites

Bir Zamanlar Anadolu’da Orijinal indir

1690

Bir Zamanlar Anadolu'da ücretsiz film indir,

Seyircilerden 7.8 puan alan 2011 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Nuri Bilge Ceylan Başrol Oyunculuğunu Taner Birsel üstlendiği Dram Türünde Bir Zamanlar Anadolu’da filmini bedava indir Nuri Bilge Ceylan, son filmiyle kentsel kaygılarını bir kenara bırakıp, tekrar taşranın sıkıntılı dünyasına ama bu sefer bir cinayet hikayesinin gerilimi ile dönüyor… Yolların tek düzeliği ve kasabanın insana yeni bir şey sunmamasının sıradanlığını fona alan Bir Zamanlar Anadolu’da adıyla da klasiklere gönderme taşıyor.
Bir doktor ile bir savcının 12 saatlik gerilimli öyküsünün peliküle aktarıldığı filmin başrollerinde Muhammet Uzuner, Yılmaz Erdoğan ve Taner Birsel yer alıyor. Senaryoda Ebru ve Nuri Bilge Ceylan’ın yanı sıra Ercan Kesal’ın da imzası var.
Bu sene Cannes’da Altın Palmiye için yarışan film, Nuri Bilge Ceylan’a Uzak ve Üç Maymun zaferlerinden sonra Cannes’da Büyük Jüri Ödülü’nü de kazandırdı.Seyircilerden 7.8 puan alan 2011 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Nuri Bilge Ceylan Başrol Oyunculuğunu Taner Birsel üstlendiği Suç Türünde Bir Zamanlar Anadolu’da filmini indir izle…

Bir Zamanlar Anadolu'da full film indir hd,

Bir Zamanlar Anadolu'da Turbobit indir

http://turbobit.net/n2f81grxsms8.html

Yorumlar