LoadingAdd to favorites

Bitter Harvest Türkçe indir

1624

Bitter Harvest bedava indir,

Bitter Harvest yapımını hızlı indir SSCB zamanında Ukrayna, bütün birliğin tahılını üreten topraklara ve deneyimli çiftçilere sahiptir. Lenin zamanında da Stalin zamanında da Ukrayna’nın emekleri sömürülmektedir. Halkın tek isteği özgür olmaktır.
Küçük bir Ukrayna köyünde yaşayan genç ressam Yuri, çocukluğundan beri aynı kıza aşıktır. Tam büyüyüp Natslka ile evlendiklerinde, Stalin yönetime geçer ve komünizm nedeniyle köyün bütün varlıklarına el konur. Dikta rejimin baskısından kaçan Yuri, istemeden de olsa karısı Natalka’yı geride bırakıp Kiev’e gider. Rus topraklarının tamamında kıtlık çıkar ve insanlar açlıktan ölmeye başlar.
Sınırların kapatılması ve annesinin hastalığı nedeniyle Yuri’nin yanına gidemeyen Natalka, zorluklarla tek başına mücadele etmek zorunda kalır.
Film, Stalin döneminde Ukrayna halkının çektiği çileleri anlatırken, Yuri ile Natalka’nın birbirlerine kavuşma mücadelesini ve komünist dikta rejiminin baskılarını da gözler önüne seriyor.Yönetmenlik koltugunda George Mendeluk Başrol Oyunculuğunu Richard Brake üstlendiği Romantik Türünde Bitter Harvest filmini full indir…

Bitter Harvest full indir,

Bitter Harvest Turbobit indir

https://turbobit.net/xrperggqmypw.html

Bitter Harvest redbunker indir

http://www.redbunker.net/3po9xf7usb9d/Bitter.Harvest.2017.TR.BRRip.XviD.avi.html

bedava-indir-hizli
Yorumlar