LoadingAdd to favorites

Bizans Oyunları Orijinal indir

887
Bizans Oyunları

Bizans Oyunları tek link indir,

2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Gani Müjde Başrol Oyunculuğunu Tolgahan Sayışman üstlendiği Komedi Türünde Bizans Oyunları filmini indir Güney Amerika’nın sıcağından ve Rio Karnavalı’nın gürültüsünden kendilerine gına gelen Mayalar, tası tarağı toplayıp taşının toprağının altın olduğunu duydukları Anadolu’ya göç edip Bağcılar civarına yerleşirler. Yeni yerleştikleri bu bereketli topraklarda Türk boyları ile kaynaşarak Güney Amerika’nın tekniğini Anadolu’nun kültürüyle birleştiren Mayalar, zamanla bilimde, sanatta, teknolojide ve Sudoku’da gösterdikleri üstün başarı ile komşuları olan Bizans’ın dikkatini ve nefretini üzerlerine çekmekten kurtulamazlar.
Her ne kadar Bizans’ın dost canlısı ve barışsever Kralı 3. Klitor gerçek bir Maya hayranı olsa da, karısı 5. Klitorya ve kardeşi Muhteris, Mayalar’ın yükselişini durdurmak için ortalama bir televizyon dizisinin bir sezonunda rastlanacak entrikayı birleştirip haince bir plan yaparlar.
Plana göre Klitorya ve kayınçosu Muhteris, önce Klitor’u ortadan kaldıracak, ardından da Mayaların bütün kadınlarını kaçırıp Bizans zindanlarına atacaktır. Bu şekilde Bizanslılar Maya kadınlarıyla soylarını ıslah ederken Bizans erkekleri de “yalnızlık Allah’a mahsus” deyip çevre kabilelerin düşük profilli kadınlarıyla birleşecek ve Mayalar’ın kusursuz genleri zamanla sıradan DNA’lara dönüşecektir.Bizans Oyunları yapımını hızlı indir…

Bizans Oyunları ücretsiz indir,
Bizans Oyunları full film indir,
Bizans Oyunları turbobit indir,
Bizans Oyunları film indir,

Bizans Oyunları Turbobit indir

http://turbobit.net/5uxe43neyc3t.html


Bizans Oyunları Orijinal indir indir
Yorumlar