FavoriteLoadingAdd to favorites

Bizans Oyunlari Orijinal indir

1573
Bizans Oyunlari

Bizans Oyunlari bedava film,

Başrol Oyunculuğunu Tolgahan Sayışman üstlendiği Komedi Türünde Bizans Oyunlari filmini turbobit indir Güney Amerika’nın sıcağından ve Rio Karnavalı’nın gürültüsünden kendilerine gına gelen Mayalar, tası tarağı toplayıp taşının toprağının altın olduğunu duydukları Anadolu’ya göç edip Bağcılar civarına yerleşirler. Yeni yerleştikleri bu bereketli topraklarda Türk boyları ile kaynaşarak Güney Amerika’nın tekniğini Anadolu’nun kültürüyle birleştiren Mayalar, zamanla bilimde, sanatta, teknolojide ve Sudoku’da gösterdikleri üstün başarı ile komşuları olan Bizans’ın dikkatini ve nefretini üzerlerine çekmekten kurtulamazlar.
Her ne kadar Bizans’ın dost canlısı ve barışsever Kralı 3. Klitor gerçek bir Maya hayranı olsa da, karısı 5. Klitorya ve kardeşi Muhteris, Mayalar’ın yükselişini durdurmak için ortalama bir televizyon dizisinin bir sezonunda rastlanacak entrikayı birleştirip haince bir plan yaparlar.
Plana göre Klitorya ve kayınçosu Muhteris, önce Klitor’u ortadan kaldıracak, ardından da Mayaların bütün kadınlarını kaçırıp Bizans zindanlarına atacaktır. Bu şekilde Bizanslılar Maya kadınlarıyla soylarını ıslah ederken Bizans erkekleri de “yalnızlık Allah’a mahsus” deyip çevre kabilelerin düşük profilli kadınlarıyla birleşecek ve Mayalar’ın kusursuz genleri zamanla sıradan DNA’lara dönüşecektir.Komedi Türünde Bizans Oyunlari filmini hd indir…

Bizans Oyunlari bedava tek link film indir,
Bizans Oyunlari Orijinal indir

Bizans Oyunlari Turbobit indir

Orjinal DVDRip: http://turbobit.net/5uxe43neyc3t.html
Sansürsüz 720p: http://turbobit.net/m6yfopz6rt3a.html
Sansürsüz 1080p: http://turbobit.net/iwql4dtvi13d.html
DVD-5: http://turbobit.net/qhem46zz3ze8.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir