FavoriteLoadingAdd to favorites

Bloodrayne Türkçe indir

401
Bloodrayne

Bloodrayne full film indir tek link,

2005 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Uwe Boll Başrol Oyunculuğunu Matthew Davis üstlendiği Macera Türünde Bloodrayne filmini bedava indir 1700’lerin Romanya’sındayız. Bir yarı-vampir yani dhampir olan Rayne gerçek kökenlerinden habersiz, bir sirkle birlikte yaşamaktadır. Genç kız sirkin iri yarı kabadayısına karşı kendini savunmak istediğinde insan kanının tadına bakar ve kendisiyle ilgili gerçekleri yavaş yavaş anlamaya başlar.

İnsanları koruyan, sadece vampirlerin kanını içerek beslenen Bloodrayne isimli ikinci kişiliğine dönüşmeye başlar. Sebastian ve Vladimir isimli iki vampir avcısı onunla karşılaştıklarında, annesine tecavüz edip öldürmüş olan Kagan’ı yani öz babasını bulup yoketmeye ikna olur. Elbette bu görev o kadar kolay olmayacaktır, zira Kagan, tüm vampirlerin kralı ve en güçlü olanıdır.

Nazilerin kanını içen seksi bir kızın hikayesinin anlatıldığı aynı isimli bir video oyunundan uyarlanan Bloodrayne, bu kez karakterin orijinine götürüyor hayranlarını. Filmin yapımcısı ve yönetmeni Uwe Boll, aslında Beyazperde.com okurlarına çok yabancı değil. Genç Alman, House of the Dead, Alone in the Dark gibi çok satmış başka video oyunlarını da beyazperdeye taşıyan isim olarak sık sık konuk olmuştu sitemize.Seyircilerden 2.9 puan alan 2005 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Uwe Boll Başrol Oyunculuğunu Michael Madsen üstlendiği Aksiyon Türünde Bloodrayne filmini torrent indir…

Bloodrayne tek link dvdrip film indir,

Bloodrayne Turbobit indir

http://turbobit.net/vxemk3j7q9yi.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir