FavoriteLoadingAdd to favorites

Boz Bahçeler Türkçe indir

196
Boz Bahçeler

Boz Bahçeler tek link indir,

Kenneth Welsh Başrol oyunculuğunu yaptığı filmin gerek konusu gerekse oyuncular bakımından geniş bir kadroya sahip. [b:d64cfce9bf]Bir yanda, All That Jazz, Tootsie filmleri ile başlayıp Costa Gavras’ın o muhteşem yapıtı Music Box ile devam eden büyüleyici oyunculuk serüvenini yakından izlediğimiz Jessica Lange; öte yanda talihsiz bir filmografisi olan ve sürekli ticari filmlerde oynamak zorunda kalıp, ancak bu filmle gerçek oyunculuk gücünü sergileyebilmiş olan Drew Barrymore… Aslında Grey Gardens filminden beş yıl önce kendini canlandırdığı My Date with Drew adlı ödüllü belgeselde Barrymore’un ne denli iyi bir oyuncu olduğuna tanık olmuştuk.
Grey Gardens aslında Albert Maysles ve David Maysles kardeşlerin 1975 yılında çektikleri bir belgeselin HBO kanalı için dramatize edilerek uyarlandığı bir televizyon filmi. Michael Sucsy’nin yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği filmde Jacqueline Kennedy Onassis’in halası Big Edie (Edith Ewing Bouvier Beale) ve onun kızı Little Edie’nin (Edith Bouvier Beale) hüzünlü hikayeleri anlatılıyor.
Gençliğinde şarkıcılık yapan ve bir kere evlenip boşanmış olan Edith, yüksek sosyetenin önde gelen isimlerindendir. İyi bir dansçı olan ve modellik de yapan kızı Edie, annesi hastalanınca, başucunda olmak için başarılı kariyerinden vazgeçip onun yanına taşınır. Birbirlerinden başka hiç kimseleri kalmayan anne-kız, kendilerini dış dünyadan çekerler. Akıl sağlıklarını da yavaş yavaş yitirirken, zenginlik ve ihtişam içindeki hayatlarını geride bırakarak, New York, East Hampton’daki yıkık dökük Grey Gardens malikanesinde baş başa kalırlar.
Grey Gardens, iki dalda Altın Küre, altı dalda Emmy ödülü kazandı. Jessica Lange ve Drew Barrymore ikilisinin oyunculuklarıyla büyüledikleri film, yönetmenin yakın çekimleriyle duygusal derinlikleri yansıtmadaki başarısı ile övgüyü hak ediyor.Boz Bahçeler filmini İyi Seyirler Dileriz…

Boz Bahçeler indir,

Boz Bahçeler Turbobit indir

http://turbobit.net/92vll12lyrwc.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir