LoadingAdd to favorites

Brokeback Dağı Türkçe indir

522
Brokeback Dağı

Brokeback Dağı film indirme,

Başrol Oyunculuğunu Valerie Planche üstlendiği Romantik Türünde Brokeback Dağı filmini türkçe dublaj indir Genelde kadınlarla vakit geçirmeyi seven iki sert erkek, Brokeback Dağı civarında bir çiftlikte tanışır ve birlikte vakit geçirmeye başlar. Zamanla aralarındaki ilişki, dikkat çekici bir derinlik ve duygusal bir boyut kazanır.
Biri çiftçi, diğeri ise rodeo kovboyu, farklı karakterlerine rağmen birbirlerine bağlanırlar. Yaşam boyu sürecek olan bu ilişki, kimi zaman kopmalar ve ayrılıklar yaşayacak fakat yeniden iki aşığı buluşturacaktır. Ortaya, kulaktan kulağa yayılacak, aşka dair güçlü tonlar barındıran efsanevi bir hikaye çıkacaktır.
Ünlü Tayvanlı yönetmen Ang Lee’nin E. Annie Proulx’un meşhur hikayesinden uyarladığı film, destansı bir aşkı tüm incelikleriyle yansıtıyor beyazperdeye. Kısa bir sürede eşcinsel temalı sinema örneklerinin en önemlilerinden biri haline gelen yapıt Akademi Ödülleri’nde üç kategoride Oscar ödülüyle onurlandırılmıştı.Brokeback Mountain yapımını hızlı indir…

Brokeback Mountain tek part film izle,

Brokeback Dağı Turbobit indir

http://turbobit.net/lspn79gfp2tc.html


Brokeback Dağı Türkçe indir indir
Yorumlar