FavoriteLoadingAdd to favorites

Bulutların Üzerinde Türkçe indir

197
Bulutların Üzerinde

Head in the Clouds full film indir,

2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda John Duigan Başrol Oyunculuğunu Thomas Kretschmann yaptigi Dram Türünde Bulutların Üzerinde filmini indir 1930’lu ve 40’lı yıllarda geçen hikayede Guy, Cambridge’te burslu okuyan İrlandalı bir gençtir. Henüz onsekizinde olan bu genç bir gün aniden odasına giren yarı Amerikalı yarı Franzsız bir genç kıza, Gilda’ya aşık olur.
Zengin bir ailenin kızı olan ve hayatını bu varlığın getirdiği rahatlıkla sürdüren Gilda ve Guy arasında yıllar boyu sürecek ve bazılarının felaketini hazırlayacak bir aşk başlar. Okul bittikten sonra Guy ve Gilda Paris’te, Gilda’nın İspanyol göçmeni arkadaşı Mia ile aynı evi paylaşmaya başlarlar. Ancak 2. Dünya Savaşı kapının eşiğindedir ve hayat Gilda’nın kafasında yarattığı yaşamdan çok farklı ilerlemektedir.
Guy ve Mia direnişçilere katılıp faşizme karşı savaşmaya karar verirler ve onlardan çok farklı bir hayat tarzı benimseyen Gilda’yı bırakarak giderler. Savaş esnasında Mia ölür ve Guy Gilda’yla görüşemeyince İngiltere’ye döner. Bir süre sonra İngiliz istihbarat görevlisi olarak yeniden Paris’e gelen Guy, Gilda’yı Alman subaylarla görür. Gilda vatan hainliği yolunda ilerlerken Guy için zafer gerçekten yakın mıdır?
Savaş yıllarında insan psikolojisinin getirdiği yıkımlar üzerine etkileyici bir çalışma ve Canavar’la kazandığı Oscarın ardından Charlize Theron’u bambaşka bir karakterde seyretmek için iyi bir fırsat.Başrol Oyunculuğunu Steven Berkoff yaptigi Savaş Türünde Head in the Clouds filmini brrip indir…

Head in the Clouds reklamsiz indir,

Bulutların Üzerinde Turbobit indir

http://turbobit.net/mlawfq393fcd.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir