FavoriteLoadingAdd to favorites

Büyük Hesaplaşma Türkçe indir

156
Büyük Hesaplaşma

Büyük Hesaplaşma beklemeden indir,

Büyük Hesaplaşma yapımını full indir [b:9d9403b6b6]Gerek içgüdüleri gerekse üstün zekasıyla, içerisinde bulunduğu her türlü suçtan arkasında kesin deliller bırakmadan, başarılı bir şekilde sıyrılmayı başaran Neil McCauley profesyonel bir hırsızdır.
En az kendisi kadar yetkin hırsızlardan oluşturduğu çetesiyle altından kalkılması zor işlere kalkışıp minimuma yakın hasarla başarıya ulaşırlar.
Her azılı suçlu vakasında olduğu gibi söz konusu hırsızın peşinde de hırslı ve takıntılı bir dedektif vardır. Dedektif Hana, şimdiye dek bu usta hırsızın zekasıyla başa çıkamasa da davayı çözmekte kararlıdır.
Michael Mann filmografisinin en önemli yapıtlarından biri olan Heat, oyuncu kadrosundaki Al Pacino, Robert De Niro ve Val Kilmer gibi usta aktörlerle dikkat çekerken, ünlü aktris Natalie Portman’ın çocukluğuna tanık olma açısından da ilgi çekici.1995 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Michael Mann Başrol Oyunculuğunu Tom Sizemore üstlendiği Suç Türünde Heat filmini tek link indir…

Büyük Hesaplaşma ücretsiz indir,

Büyük Hesaplaşma Turbobit indir

http://turbobit.net/ifa71vktveq8.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir