FavoriteLoadingAdd to favorites

Çarşı Pazar Orijinal indir

533
Çarsi Pazar

Çarsi Pazar tek part indir,

Başrol Oyunculuğunu Ayhan Tas üstlendiği Komedi Türünde Çarsi Pazar filmini turbobit indir Kahraman, geçimini aile büyükleriden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. Oldukça iyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman’ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul’dan gelmiştir ve Kahraman’ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister.
Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman’ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay’la işbirliği yapmaya karar verir. Cemil, esnafı da ikna ederek alışveriş merkezi için destak toplamaya çalışır.
Kahraman, Tuncay’a inanmamakta ısrarlıyken, diğer yandan da başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tesadüf eseri tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.Yönetmenlik koltugunda Muharrem Gülmez Başrol Oyunculuğunu Emin Olcay üstlendiği Komedi Türünde Çarsi Pazar filmini hızlı indir…

Çarsi Pazar ücretsiz film indir mp4,

Çarsi Pazar Turbobit indir

Orjinal DvDRip: http://turbobit.net/xmsbvne14w65.html
Sansürsüz 720p: http://turbobit.net/fyqq28agxurc.html
Sansürsüz 1080p: http://turbobit.net/8uo3l6h3tm41.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir