FavoriteLoadingAdd to favorites

Çekmeköy Underground Orjinal indir

444
Çekmeköy Underground

Çekmeköy Underground tek parça film indir,

2014 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Aysim Turkmen Başrol Oyunculuğunu Can Sipahi üstlendiği Dram Türünde Çekmeköy Underground filmini hızlı indir Filmde, yaşadıkları mahallelerde gitgide alanları daralsa da dansları, şarkıları ve kendilerine özgü stilleriyle hayallerinin peşinde koşan, kendilerine mekansız krallar diyen gecekondulu gençlerin hikayesi anlatılıyor.
Çekmeköy Underground lüks semtlere dönüşen gecekondu mahallelerindeki gençlerin öyküsüdür. Beatbox yapıp dans eden mahallenin gençleri yıllardır hayalini kurdukları stüdyoya kavuşmuşlardır. Bir yandan yetenek yarışmasına hazırlanmakta bir yandan da hapisten çıkacak abileri için heyecanla ´arabesk rap´ tarzı bir klip hazırlamaktadırlar.
Cemal Abi, nam-ı diğer ´Küllü Harap´ hapisten çıkar gelir ancak kendi hayal dünyasında yaşattığı aşk hikayesi dışında hiçbir şeyle ilgilenmez. Üstelik haksız yere hapse girdiği bilinen Cemal´in, aşk yüzünden kaçakçılık yapmış olduğu ortaya çıkar. Aşkın getirmiş olduğu trajediden kaçmaya çalışan gençler dansla, müzikle hayata tutunmak isteseler de İstanbul´un ışıltılı acımasızlığı hayallerine kurşun sıkacaktır.Yönetmenlik koltugunda Aysim Turkmen Başrol Oyunculuğunu Can Sipahi üstlendiği Dram Türünde Çekmeköy Underground filmini tek link indir…

Çekmeköy Underground tek part film indir bedava,

Çekmeköy Underground Turbobit indir

Sansürsüz BRRip: http://turbobit.net/i48959wd9qeu.html
Sansürsüz 1080p: http://turbobit.net/yucs3wierr4e.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir