FavoriteLoadingAdd to favorites

Ceset Yiyicilerin İstilası Film indir

302
Ceset Yiyicilerin İstilası

Ceset Yiyicilerin İstilası  torrent film indir,

Ceset Yiyicilerin İstilası yapımını beklemeden indir San Fransisco’da gökyüzünden yağan sporlar birbirinden güzel çiçekler açmasına sebep olur. Bunlardan birini incelemek için eve getiren araştırmacı Elizabeth Driscoll, bir süre sonra erkek arkadaşının tuhaf davranışlarından rahatsız olur. Soğuk ve mesafeli davranmaya başlayan Geoffrey’deki değişim karşısında dehşete kapılarak Sağlık Bakanlığı’ndaki iş arkadaşı Matthew Bennel’den yardım ister.
Aslında sporların, uzaydan gelen, kurbanlarını uykuda avlayarak bedenlerini kopyalayan yarı bitkisel istilacılar olduğu ortaya çıkar. Elizabeth ve Matthew, arkadaşları Jack ve Nancy’nin de yardımıyla, giderek herkesin birer “kopya”ya dönüştüğü şehirde, umutsuz bir savaşa girişirler.
1956 tarihli klasiğin bu tekrar çevrimi, sadece barındırdığı görsel efektlerin yardımıyla değil, aynı zamanda orijinalinden zekice dönüştürerek günümüze uyarladığı kollektif paranoya ve histeri atmosferiyle de çok başarılı. Donald Sutherland, Jeff Goldblum gibi esaslı isimlerin yanısıra, Uzay Yolu’nun Mr. Spock’ı Leonard Nimoy’un varlığıyla da, fazlasıyla ilgi çekici.Başrol Oyunculuğunu Donald Sutherland üstlendiği Bilim-Kurgu Türünde Invasion of the Body Snatchers filmini tek parça indir…

Ceset Yiyicilerin İstilası  turbobit indir,

Ceset Yiyicilerin İstilası  Turbobit indir

http://turbobit.net/pyrekrkxn6y3.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/0077745/invasion-of-the-body-snatchers.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir