LoadingAdd to favorites

Cesur Yürek Türkçe indir

1360

Braveheart tek link film indir,

Seyircilerden 8.3 puan alan 1995 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Mel Gibson Başrol Oyunculuğunu James Robinson üstlendiği Savaş Türünde Cesur Yürek filmini tek parça indir13. yüzyıl İskoçyası… İngiliz Kralı Edward, İskoçya’yı da krallığına katmak istemektedir.
İngiliz soylularına Prima Nocta; yani topraklarında evlenen her kadınla ilk geceyi geçirme hakkını vererek İskoç halkının ayaklanmasına sebep olur.
Çocukken ailesini ve yakınlarını özgür İskoçya uğruna kaybeden William Wallace, yıllar sonra karısı da öldürülünce halkı organize etmeye ve İngilizleri topraklarından atmaya karar verir.
Mel Gibson’ın yönettiği ve başrolünü oynadığı bu epik yapım, ülkemiz sinemalarında yıllarca gösterilerek bir rekora imza atmıştır.
1996 yılında 10 dalda Oscar’a aday olan yapım, yönetim, görüntü yönetimi, efekt, makyaj ve en iyi film dallarında ödüle layık görülmüştü.
Cesur Yürek;
ihtiras, ihanet ve cesaret dolu zengin, duygu yüklü tarihi bir destan.1995 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Mel Gibson Başrol Oyunculuğunu Sean McGinley üstlendiği Dram Türünde Braveheart filmini tek parça indir…

Cesur Yürek türkçe dublaj film indir,

Cesur Yürek Turbobit indir

http://turbobit.net/6eblgwn6uqmi.html

Yorumlar