FavoriteLoadingAdd to favorites

Charlie Wilson’ın Savaşı Türkçe indir

278
Charlie Wilson'ın Savaşı

Charlie Wilson's War indir izle,

Başrol Oyunculuğunu Philip Seymour Hoffman üstlendiği Biyografi Türünde Charlie Wilson’ın Savaşı filmini hd full indir Bu filmde Afganistan’daki Sovyet işgali sırasında komünizme karşı direnen mücahitlere gizli yollardan silah ve finans desteği sağlayan Teksas’lı kongre üyesi Charlie Wilson’un gerçek yaşam öyküsü anlatılıyor.
Charlie Wilson, hayatını dolu dolu yaşadı… Kişiliğinin geri planına politik kurnazlığı, derin vatanseverlik duygusunu ve mazlumlara duyduğu tutkuyu başarıyla gizlemiş Teksaslı bir kongre üyesiydi.
Charlie’nin yakın dostu, bir numaralı koruyucusu ve bazen de sevgilisi olan Joanne Herring, Teksas’ın en zengin kadınlarından biriydi ve çok önemli bir anti-komünist olarak tanınıyordu. O güne kadar hiç kimsenin yapmadığı bir şeyi yaptılar ve mücahitlere gizli fon ve silah sağlayarak ülkedeki Sovyet işgalinin sona ermesini sağladılar. Sıradışı bir ittifak kurabilmek için dünyayı dolaştılar. Başarıları olağanüstüydü.
Film 65. Altın Küre Ödülleri’ne 5 dalda aday oldu.2007 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Mike Nichols Başrol Oyunculuğunu Terry Bozeman üstlendiği Biyografi Türünde Charlie Wilson’s War filmini turbobit indir…

Charlie Wilson'ın Savaşı full film indir tek link,

Charlie Wilson'ın Savaşı Turbobit indir

http://turbobit.net/d3zm0a3pyqvh.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir