FavoriteLoadingAdd to favorites

Çılgın 1998 Türkçe indir

269
Çılgın

Çılgın  film indir,

Seyircilerden 6.9 puan alan 1988 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Roman Polanski Başrol Oyunculuğunu Harrison Ford üstlendiği Dram Türünde Çılgın filmini hızlı indir Dr Richard Walker tıbbi bir konferans için eşi Sondra ile Paris’i ziyaret eden bir cerrahtır. Yerleştikleri otelde, yanında getirdikleri bavulu açamazlar ve Walker hava alanından yanlış bavulu getirdiklerini anlar. Dr Walker duş alırken karısı gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ardından jet hızıyla kibar ama bir o kadar duyarsız otel personeli ile otelde arama yaparlar.
Otelden bir sonuç çıkmayınca kendi aramak için dışarı çıkar. Bir kafede karısını soruştururken kulak misafiri olan evsiz bir adam, karısının zorla bir arabaya bindirildiğini gördüğünü iddia eder. Adamın gösterdiği yerde karısının bileziğini bulduğunda adama inanır. Paris polisi ve ABD elçiliğine başvurur ama onların umursamaz tepkileri nedeniyle tek başına aramaya karar verir. Ardından ortaya çıkan gizemli kadın acaba her şeyin anahtarı mıdır?
Film 17.637.950 dolar ile iç hasılat yaparak gişede bir hayal kırıklığı oldu. Ancak film Fransa gibi diğer ülkelerde 1,293,721 gibi bir bilet sayısına ulaşabildi. Ticari başarısızlığın aksine, Çılgın eleştirmenlerden olumlu not aldı.Başrol Oyunculuğunu Emmanuelle Seigner üstlendiği Gerilim Türünde Frantic filmini tek parça indir…

Çılgın  full indir,

Çılgın  Turbobit indir

http://turbobit.net/859fqqmd09uk.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir