FavoriteLoadingAdd to favorites

Çinliler Geliyor Orijinal indir

217
Çinliler Geliyor

Çinliler Geliyor full film indir dvdrip ücretsiz,

2006 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Zeki Ökten Başrol Oyunculuğunu Yuksel Arici üstlendiği Komedi Türünde Çinliler Geliyor filmini full indir İki katlı ahşap evleri, meydanı ve dar sokaklarıyla tipik bir batı Anadolu kasabasında Kurtuluş günü yaklaşmaktadır. Kasabanın yerli halkından bir grup koro oluşturarak Kurtuluş günü için bir sanat müziği konseri hazırlığına girişmiştir. Koro provaların sonuna yaklaşmaktadır. Koroda üç kadın, üç erkek şarkıcı; ud, keman ve klarnet olmak üzere üç de enstrüman bulunmaktadır. Korodaki kişiler aynı zamanda hikayemizin kahramanlarıdır.
Koro kendi arasında çok ideal olmasa da bir uyum tutturmuş ve Kurtuluş gününden önceki son provalarından birindedir.
Hep birlikte Sadettin Kaynak’ın ?Bahar Bitti, Güz Bitti’ adlı eserini çalışmaktadır. Herkes yaklaşan konserin heyecanı içindedir.
Kasaba ertesi güne uyandığında görünüşte herşey eskisi gibidir, Kasaba sınırında beliren iki büyük siyah jip belediye binasının önünde durana kadar gerçekten de herşey eskisi gibidir. Jiplerden çıkan üç-dört Çinli yanlarındaki Türk işadamı (Sinan Albayrak) ile birlikte belediyenin merdivenlerine yöneldikleri andan itibaren ise artık kasabada hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.Başrol Oyunculuğunu Cüneyt Türel üstlendiği Komedi Türünde Çinliler Geliyor filmini tek part indir…

Çinliler Geliyor film indir,

Çinliler Geliyor Turbobit indir

http://turbobit.net/b9v4ap70j0j8.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir