FavoriteLoadingAdd to favorites

Clive Barker’dan Kan Kitabı Türkçe indir

245
Clive Barker'dan Kan Kitabı

Clive Barker'dan Kan Kitabı full film indir dvdrip ücretsiz,

Clive Barker’dan Kan Kitabı filmini indir izle Doğa üstü güçlerin ve olayların varlığını yıllarca süren araştırmalarıya kanıtlamaya çalışan Dr. Mary Florescu, sonunda teorilerinin geçekliğini kanıtlayabilmek için bir fırsat yakalar. Çok güvendiği dostu ve iş arkadaşı, Reg Fuller ile Tollington’da sebebi ve nasıl olduğu açıklanamayan cinayetlerin işlendiği bir eve yerleşirler.
Dr. Florescu yanında içgüdülerine güvendiği öğrencilerinden birini de almıştır. Simon McNeal, oldukça yakışıklı bir gençtir ve geçmişindeki paranormal olaylar yüzünden Mary’nin hem kişisel hem de profesyonel anlamda dikkatini çekmiştir. Mary Torrington’daki bu karanlık evin sırrını çözmekte onun medium güçlerinden faydalanmayı ummaktadır.
Araştırmaları sırasında olan garip, korkunç ve açıklanamaz durumlar Mary’i ispatları konusunda yüreklendirecektir. Fakat bu sırada Mary ve Simon’ın arasında başlayan tutkulu ilişki Tollington’daki bu garip evin tarif edilemez sakinlerini bu genç ve yetenekli adama yöneltir. Mary bu evin yolunu kaybetmiş ruhların buluşma noktası olduğunu çok geç anlayacaklardır. Simon’ın özel güçlerinden ise faydalanma şekilleri çok acı verici ve korkunç olacaktır… Gerilim Türünde Book of Blood filmini indir…

Book of Blood tek link indir,

Clive Barker'dan Kan Kitabı Turbobit indir

http://turbobit.net/hcl8b7ygflme.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir