FavoriteLoadingAdd to favorites

Çok Şey Bilen Adam Türkçe indir

222
Çok Şey Bilen Adam

The Man Who Knew Too Much torrent film indir dvdrip,

Seyircilerden 7.5 puan alan 1956 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Alfred Hitchcock Başrol Oyunculuğunu Doris Day üstlendiği Gerilim Türünde Çok Şey Bilen Adam filmini ücretsiz indir Amerikan turistler James Stewart ve Doris Day, Afrika’da geçirdikleri tatil sırasında tanıştıkları bir Fransız dostlarının öldürülüşüne şahit olurlar. Dostları ölmeden önce onlara Londra’da Albert Hall’da bir konser sırasında önemli bir diplomata suikast düzenleneceği bilgisini verir.
Yabancı ajanlar James’in bildiklerini açıklamaması için kızını rehin alırlar. Polise başvuramayan James kızını kendisi kurtarmaya çalışır.
Alfred Hitchcock, Çok Şey Bilen Adam’ı ilk olarak 1934’te beyaz perdeye aktarmıştı. 1956 tarihli bu yeniden yapım ise daha yüksek bir bütçeye sahip ve karakterlerin adları ve mekan seçimi (İsviçre yerine Fas) dışında olay örgüsü ilk filmle aynı.1956 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Alfred Hitchcock Başrol Oyunculuğunu James Stewart üstlendiği Gerilim Türünde The Man Who Knew Too Much filmini tek parça indir…

The Man Who Knew Too Much full indir,

Çok Şey Bilen Adam Turbobit indir

http://turbobit.net/sgqf28wx1any.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir