FavoriteLoadingAdd to favorites

Con Air Türkçe indir

448
Con Air

Con Air tek part film izle hd,

1997 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Simon West Başrol Oyunculuğunu Renoly Santiago üstlendiği Gerilim Türünde Con Air filmini bedava indir Kemerlerinizi bağlayın! Çünkü Oscar Ödüllü Nicolas Cage sizi hayatınızın en tehlikeli uçuşuna çıkarıyor. Con Air, Kaya ve Denizde İsyan’ın yaratıcısından bir gerilim ve macera hiti!
Yeni şartlı tahliye edilen Cameron Poe (Nicolas Cage), tüm zamanların en belalı suçlularını taşıyan bir uçakta karısı ve kızına kavuşmayı beklemektedir. Ancak bir anda kendini Mikrop Cyrus Grissom’ın (John Malkovich) liderliğini yaptığı bir uçak kaçırma olayının içinde bulur.
Cameron, bu katliamdan mahkum olmuş canavar ruhlu adamlarla kavga ederken, bir hükümet ajanı (Cusack) da aceleci amirinin uçağı düşürme emri vermemesi için savaş veriyordu. Muhteşem görsel efektleriyle mutlaka izlenmesi gereken filmin sonunu beklerken kalp atışlarınızı kontrol edemeyeceksiniz.Başrol Oyunculuğunu Nick Chinlund üstlendiği Aksiyon Türünde Con Air filmini beklemeden indir…

Con Air tek link film indir,

Con Air Turbobit indir

http://turbobit.net/i1nlw29g42s5.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir