FavoriteLoadingAdd to favorites

Constantine Türkçe indir

420
Constantine

Constantine ücretsiz film indir,

Constantine yapımını hd indir Los Angeleslı özel dedektif John Constantine’in doğaüstü olaylardaki başarısı yadsınamaz. Bu başarısının, kelimenin tam anlamıyla, Cehennem’e gitmiş ve geri dönmüş olmasıyla yakından ilgisi vardır.

Eliyle tutup gözüyle görmediği hiç bir şeye inanmayan polis memuru Angela Dodson, ikiz kızkardeşi esrarengiz bir şekilde intihar edince, Constantine’le işbirliği yapmak zorunda kalır.

İkili cenennem yaratıkları ve iblisleri alt edip, Los Angeles’ın karanlık sokaklarında yollarını bulmak için birlikte savaş verirler.

Constantine, çizgi romanda Marvel’ın rakibi olan DC’nin olgun ve açık fikirli okurlara yönelik çıkarttığı Vertigo serisinin bayrak gemilerinden birinin, Hellraiser’ın kahramanının beyazperdedeki izdüşümüdür. Neil Gaiman’ın Sandman’i ve Alan Moore’un Swamp-Thing’i ile benzer bir mitolojiyi paylaşır.2005 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Francis Lawrence Başrol Oyunculuğunu Rachel Weisz üstlendiği Fantastik Türünde Constantine filmini BRRip indir…

Constantine tek link film indir dvdrip,

Constantine Turbobit indir

http://turbobit.net/x3mgwho9r0su.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir