FavoriteLoadingAdd to favorites

Cyrano De Bergerac Türkçe indir

293
Cyrano De Bergerac

Cyrano De Bergerac torrent film indir,

Dram Türünde Cyrano De Bergerac filmini full indir Kralın silahşörlerinden Cryano de Bergerac, hem cesareti ve romantizmi hem de güçlü şiirselliği ile enfes bir figürdür. Ne var ki kadınların gönlünü fethedecek bir beyaz atlı prens olmakla arasında önemli bir engel vardır: devasa bir burun! Cyrano’nun hayallerini süsleyen genç ve güzel Roxanne, birliğe yeni katılan yakışıklı çömez Christian’ın da ilgisini çeker.

Kendi aşkının karşılıksız kalacağından emin olan Cyrano, romantizm ve kadınları fethetme konusunda epeyce beceriksiz olan Christian’ın yerine şiirler yazmaya başlar. Böylece Roxanne, aslında Christian’ın görüntüsü altında Cyrano’ya tutulur.

Edmond Rostand’ın eşsiz piyesinin kahramanı Cyrano, daha önce de beyazperdeye konu olmuştu. Bunlardan en unutulmazı 1950’de José Ferrer’in canlandırdığı olsa da, Rappeneau’nun yönetimindeki Depardieu perdede öyle bir devleşiyor ki adeta gerçek bir uyarlamanın nasıl yapılacağının dersini veriyor. Ve bir César ödülünün yanısıra bir de Oscar adaylığıyla taçlanıyor…Biyografi Türünde Cyrano De Bergerac filmini full hd indir…

Cyrano De Bergerac tek link dvdrip film indir,

Cyrano De Bergerac Turbobit indir

http://turbobit.net/2s57b9v3jjcf.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir