FavoriteLoadingAdd to favorites

Darwin’in Mücadelesi: Türlerin Kökeni Türkçe indir

175
Darwin’in Mücadelesi: Türlerin Kökeni

Darwin's Struggle: The Evolution of the Origin of Species tek part film indir,

2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda David Attenborough Başrol Oyunculuğunu David Attenborough üstlendiği Belgesel Türünde Darwin’in Mücadelesi: Doğal Seçilimin Evrimi filmini beklemeden indir 1859 yazının sonlarına doğru, Charles Darwin en önemli çalışmasına son noktayı koymuştu: Türlerin Kökeni. Ama tüm dikkati hâlâ Beagle gemisi ile yaptığı, ünlü yolculuğunda ziyaret ettiği egzotik adalardaydı. Evinin bahçesindeki bir tümsek ona, gezegenimizdeki yaşam çeşitliliğine açıklama getireceği metaforu sağlayacaktı. Darwin doğaya yeni bir bakış açısı getirmiş, türlerin yaratıcının rehberliğinden bağımsız geliştiğini iddia etmişti. Oysa dünyadaki yerleşik inanç bunun tam tersiydi.
Bu, Darwin’in 20 yıl boğuştuğu bir sırdı. 20 yıl boyunca kendine daima destek olan eşi Emma, Darwin’in geleneksel inançlara meydan okuduğu için lanetleneceğinden korkuyordu. Birlikte 20 yıl sürecek ve kendilerini zayıf düşürecek hastalıklarla, şüphelerle ve ailevi travmalarla boğuşacaklardı.
Charles Darwin’in hayatını ve ünlü başyapıtı “Türlerin Kökeni” kitabını merkez alarak, Darwin’in aile hayatı ile doğal seleksiyon üzerine oluşan düşüncelerini ele alan ve etkili bir şekilde bunları izleyiciye yansıtan güzel bir BBC belgeseli. .Seyircilerden 7.0 puan alan 2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda David Attenborough Başrol Oyunculuğunu David Attenborough üstlendiği Biyografi Türünde Darwin’s Struggle: The Evolution of the Origin of Species filmini indir…

Darwin's Struggle: The Evolution of the Origin of Species beklemeden film indir,

Darwin’in Mücadelesi: Türlerin Kökeni Turbobit indir

http://turbobit.net/vvfg5hsbc26h.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir