FavoriteLoadingAdd to favorites

Dehşet Sokağı Türkçe indir

365
Dehşet Sokağı

The Amityville Horror full film indir hd,

2005 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Andrew Douglas Başrol Oyunculuğunu Ryan Reynolds üstlendiği Korku Türünde Dehşet Sokağı (II) filmini full hd indir 13 Kasım 1974’te, polis 112 Ocean Avenue, Long Island, New York adresinden korku dolu bir telefon çağrısı aldı. Polis oraya ulaştığında bütün aileyi yataklarında katledilmiş olarak buldu. Günler sonra, Ronald DeFeo, evdeki bir takım “seslerin” onu, anne ve babası ile 4 kardeşini öldürmeye ittiğini itiraf etti.

Bir yıl sonra, George Lutz, Kathy Lutz ve çocukları hayallerindeki evi bulduklarını düşünerek aynı eve taşındılar. Taşınmalarından kısa bir süre sonra açıklanamaz ve acaip olaylar evde gerçekleşmeye başladı. Kabus gibi görüntüler, ve korkunç sesler hala evde olan bir kötülüğün varlığındandı.

Kızları Chelsea’nin Jodie adında hayali bir arkadaşının varlığıyla ürken Kathy, George’un da gece ve gündüzlerini bodrumda geçirmesiyle ailesini bir arada tutmaya çabalar. George bodrumda “Kırmızı Oda” adıında gizemli bölmeye açılan gizli bir geçit keşfeder. Kötü sesler ve hayaller George’un kafasında yankılanırken ev canlanır ve sonsuza kadar “Amityville Horror” diye bilinecek olan tüy ürpertici olaylar birbiri arkasına sıralanır.Seyircilerden 6.0 puan alan 2005 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Andrew Douglas Başrol Oyunculuğunu Melissa George üstlendiği Korku Türünde The Amityville Horror filmini full indir…

The Amityville Horror torrent indir,

Dehşet Sokağı Turbobit indir

http://turbobit.net/9uahxwtez51u.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir