LoadingAdd to favorites

Dehşet Yolcuları Türkçe indir

446

Dehşet Yolcuları tek part indir,

Seyircilerden 8.1 puan alan 1953 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Henri-Georges Clouzot Başrol Oyunculuğunu Peter van Eyck üstlendiği Macera Türünde Dehşet Yolcuları filmini indir izle 1907 ile 1977 yıllarında arasında yaşamış olan Fransız yönetmen Henri-Georges Clouzot’un yönetmenliğini yaptığı sinema filmi “Le salaire de la peur” (Wages Of Fear), Georges Arnaud’un romanından uyarlandı. 1953 senesinde (ülkemizde 1955 sonunda ve “Dehşet Yolcuları” adıyla) vizyona giren yapım, Fransa’da çekildi. Yves Montand ile Charles Vanel’in başrollerini paylaştıkları filmde Folco Lulli, Jean Gabin, Peter van Eyck, Vera Clouzot, Dario Moreno gibi isimler de rol alıyor.
Bir yağ firmasının verdiği işi kabul etmek zorunda kalan dört adamın ölüm tehlikesiyle geçen zamanlarını anlatan “The Wages Of Fear”, Fransa’nın Hitchcock’u olarak anılan yönetmen Clouzot’un en iyi eseri olarak biliniyor.
Ülkelerinden kaçan dört adamın kurtuluşu, verilen işin istenildiği gibi yapılmasına bağlıdır. İki kamyonu doğru zamanda doğru yere ulaştırmakla görevli olan dört adam, her an ölümle karşı karşıya, kurtuluşu ümit etmektedir.
Filmin, William Friedkin imzalı ‘Sorcerer’ adlı bir de yeniden çevrimi bulunmakta.Seyircilerden 8.1 puan alan 1953 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Henri-Georges Clouzot Başrol Oyunculuğunu Peter van Eyck üstlendiği Dram Türünde Le salaire de la peur filmini tek part indir…

Dehşet Yolcuları full film indir,

Dehşet Yolcuları Turbobit indir

http://turbobit.net/qi2v3y4cy9wr.html

Yorumlar