LoadingAdd to favorites

Detay Orijinal indir

272
bedava-indir-hizli
Detay

Detay bedava indir,

Seyircilerden 4.6 puan alan 2015 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Korhan Bozkurt Başrol Oyunculuğunu Yağmur Kaşifoğlu üstlendiği Gerilim Türünde Detay filmini indir Taner ve Burak mimarlık şirketleri olan iki ortaktır. Eşleri Selin ve Duygu, asistanları Müge ile birlikte kendi ofislerinde, yeni bitirdikleri büyük bir site projesini kutlarlar. Küçük kutlama bittiğinde Taner, ofiste işleri olduğunu söyleyip herkesi gönderir. Ve Tanerin gecesi bu dakikadan sonra kabusa döner.
Ofise gelen, birlikte gizli işler çevirdiği bir güvenlik firmasının müdürünün kazara ölümü ile başlar her şey. Sonra duvarda asılı duran aksesuar bir telefon çalmaya başlar. Telefonun ucundaki adam ofiste bulunan bir site maketini patlatır ve ofise bir bomba yerleştirdiğini söyler.
Tanerin cep telefonunu, tabletini, bilgisayarını, ofisin alarm ve kamera sistemini ele geçirmiştir. Kendisine uzman adını veren adam, Tanerin ailesini ve gizli sevgilisini de oyuna dahil eder. Tanerin bütün kirli oyunları, çevirdiği dolaplar bir bir ortaya çıkmaya başlar. Taner şimdiye kadar yaptığı seçimlerin kurbanı olmuştur. Artık kendisiyle birlikte ailesinin de hayatı yapacağı seçimlere bağlıdır. Zaman Taner´in aleyhine işlemektedir.Gerilim Türünde Detay filmini full indir…

Detay hızlı indir,

Detay Turbobit indir

http://turbobit.net/qz3nqrxtdan8.html

bedava-indir-hizli
Yorumlar