FavoriteLoadingAdd to favorites

El Dorado Türkçe indir

410
El Dorado

El Dorado beklemeden film indir,

1966 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Howard Hawks Başrol Oyunculuğunu James Caan üstlendiği Aksiyon Türünde El Dorado filmini beklemeden indir Alkolik ama aynı zamanda da dişli bir şerif olan J.P. Harrah (Robert Mitchum) eski bir şerif olan dostu Cole Thornton (John Wayne) ile güçlerini birleştirir. Yaşlı bir yerli olan Bull (Arthur Hunnicutt) ve kumarbaz Mississippi (James Caan) ekibe katılır.
J.P. Harrah’ın sevgilisi olan Maudie (Charlene Holt) ise Cole Thornton’un eski sevgilisidir.
İki çiftlik sahibi arasında su kavgası yaşanmaktadır.
İç savaş sonrasında Bart Jason (Edward Asner) kaynağı belli olmayan, torba dolusu parayla ortaya çıkmıştır ve hızla büyümektedir. İşlerini büyütmek için daha fazla suya ihtiyacı vardır. Bu yüzden Kevin MacDonald’ın (R.G. Armstrong) sahibi olduğu çiftliğin suyuna göz dikmiştir. Yaklaşık 20 yıl önce bölgeye yerleşip kurtlara ve kızılderililere rağmen çiftlik kuran, kurak araziyi işleyen MacDonald, dört oğlu ve bir kızıyla Jason’a direnmektedir.
Şerif ve ekibi, suyu çalınmaya çalışılan MacDonald’a yardımcı olurlar.Seyircilerden 7.7 puan alan 1966 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Howard Hawks Başrol Oyunculuğunu Charlene Holt üstlendiği Aksiyon Türünde El Dorado filmini dvdrip indir…

El Dorado ücretsiz film indir mp4,

El Dorado Turbobit indir

http://turbobit.net/s3s2xgojkmgr.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir