LoadingAdd to favorites

Ella Türkçe indir

721

Ella hızlı indir,

Seyircilerden 6.3 puan alan 2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Tommy O’Haver Başrol Oyunculuğunu Hugh Dancy üstlendiği Komedi Türünde Ella filmini full indir Ella, doğumunda, sihirli bir özellikle ödüllendirilmiştir: Kusursuz itaat. Kim ne derse desin, ne kadar tehlikeli ya da saçma olursa olsun, her türlü emiri koşulsuz yerine getirmektedir.

Ella’nın zaten zor olan hayatı, babasının eve bir üvey anne ve iki kötü kalpli kardeş getirmesiyle kabusa döner. Üvey kardeşleri Hattie ve Olive’in acımasız emirler vererek kendisiyle eğlenmesinden rahatsız olan Elle, üzerindeki büyüyü bozabilmek için yollara düşer.

Krallığın en tehlikeli ve karanlık ormanında bir Elf ile tanışır ve, ardından, kendisini Kral’ın kalesinde bulur. Burada genç Prens CHAR ile tanışır ve aralarında bir aşk başlar. Ella, Prens CHAR’ın da yardımıyla kaderini değiştirmeye çalışır…2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Tommy O’Haver Başrol Oyunculuğunu Aidan McArdle üstlendiği Aile Türünde Ella Enchanted filmini tek part indir…

Ella turbobit indir,

Ella Turbobit indir

http://turbobit.net/e59i9aa7nv9s.html

Yorumlar