LoadingAdd to favorites

Erkeğin Gözyaşları Türkçe indir

676

Erkeğin Gözyaşları beklemeden indir,

Romantik Türünde Erkeğin Gözyaşları filmini beklemeden indir Fegele ailesi ile Rusya’nın sevimli bir kasabasında normal bir hayat sürerken nazilerin zulüm tehdidi karşısında babası Amerika’ya göçer. Orada çalışıp, ailesine para gönderecektir. Babanın yola çıkmasından hemen sonra felaketler başlamış ve ortam yaşanamayacak bir hal almıştır.Fegele Amerika’ya gitmek umuduyla hazırlanan kasabalıların arasına katılarak yola çıkar. Ancak İngiltere’ye kadar gidebilir.
İngiltere’de Hristiyan bir ailenin yanında yetiştirilir. Bir zaman sonra Suzie adını alan Fegele, Paris’e yelken açar. Burada Rus dansçı Lola ile çalışmaya başlar, tek amacı para biriktirip Amerika’daki babasını bulmaktır.
Yeni bir operada birlikte iş bulurlar ve kaderlerini değiştirecek opera sanatçısı Dante ve at terbiyecisi bir çingene olan Cesar ile tanışırlar. Aşkın fazlaca yaşandığı bir sırada Nazilerin Paris’e gelmesiyle olayların boyutu da değişmeye başlamıştır.Başrol Oyunculuğunu Oleg Yankovskiy üstlendiği Dram Türünde The Man Who Cried filmini indir…

Erkeğin Gözyaşları turbobit indir,

Erkeğin Gözyaşları Turbobit indir

http://turbobit.net/9nh7967weqtk.html

Yorumlar